Nullkulu

Nullkulu

kuidas tellida iherbist?

Kuidas tellida iHerbist: täielik juhend
Oled sa kunagi mõelnud, kuidas saaksid osta maailma populaarseimate toidulisandite ja tervisetoodete brändide tooteid ilma poodi külastamata? Sellega saab aidata iHerb, USA-s asuv online-kauplus, mis müüb laia valikut tervise- ja toiduekstrakte. iHerbi veebileht on saadaval ka eesti keeles. Siinses artiklis anname sulle täieliku juhendi, kuidas iHerbist tellida.

Samm-sammult juhend:

Tee kindlaks, mida soovid osta. iHerbis on saadaval tuhandeid tervise- ja toitumistooted. Enne ostmist konsulteeri järele nutrionisti või arstiga.

Käi iHerbi kodulehel. Vajuta “Log in/Create account”. Sisestage andmed ja vajuta “Create account”.

Mine nüüd “Checkout” lehele ning sisesta oma aadress ja postiindeks.

Nüüd saate valida erinevate maksevõimaluste vahel. Kõige tavalisemad makseviisid on krediitkaart ja Paypal.

Veenduge enne maksmist, et kõik tellitud tooted on õiged.

Vajutades “Place Your Order” saadetakse välja tellimus, mis saabub sinu pakiautomaati.

Selleks, et sinu iHerbi tellimus jõuaks kindlalt kohale, on oluline pidada silmas järgmisi aspekte:

Varu piisavalt aega oma tellimuse tegemiseks. iHerb pakub tasuta enviamist tellimustele $20 ja suurematele. Olenevalt aadressist võib saadetis maantee teel liikudes kuluda aega, mistõttu peaksite tellimuse esitama mõnda aega enne, kui vajate tooteid.

Enne ostu tasude tegemist veenduge, kas teie valitud toode iHerbis algselt saadaval on ja millised on tarnetingimused. Kontrollige ka toote ülevaateid ning hinnake, kas see on väärt oma hinda.

Enne ostu sooritamist piisava kogemuse saamiseks tehke väikeste ostudega proovitellimusi. Nii saate oma tellimused kontrollida ja veenduda, et kõik tooted vastavad teie ootustele.

Lõppsõna:

iHerbist tellimine on kasulik ja lihtne protsess. Ostes tervise- ja toidulisandeid iHerbist, on Teil võimalik valida rohkemate kaubamärkide vahel kui teistes poodides ning kõiki tooteid on lihtne osta. Järgides samme, millest siin artiklis räägitud, aitate tagada oma tellimuse õnnestumise.