Nullkulu

Nullkulu

kui suur tort tellida?

Kui suur tort tellida?

Tordid on alati olnud pidulikud maiuspalad, mis lisavad igale üritusele vürtsi. Kuid üks küsimus, mis alati tekib, on see, kui suur tort tellida? Sõltuvalt üritusest ja külaliste arvust võib sellele küsimusele vastamine olla päris keeruline. Selles artiklis otsustame põhjalikult käsitleda, kuidas valida õige suurus torti ja mida tuleks kaaluda, enne kui tellida suure torti.

Mis on sündmus?

Esimene samm torti suuruse valimisel on arvestada sündmusega. Kas see on sünnipäev, pulm, beebipeo või mõni muu üritus? Erinevad üritused nõuavad erineva suurusega torti. Näiteks sünnipäevapeol on tavaliselt vähem külalisi kui pulmas, seega on ka tortide suurused erinevad. Kui on tegu pulmasaali või konverentsiruumiga, kus on palju külalisi, siis on tõenäoliselt vajalik ka suur tort.

Külaliste arv

Külaliste arv on oluline tegur torti suuruse valimisel. Kui arvate, et ootate umbes 10 inimest, siis on 8-10 lõiget piisav. Kuid kui ootate umbes 30 inimest või rohkem, siis peaks tort olema suurem. Samuti tuleb arvestada, et mõned inimesed söövad rohkem kui teised, nii et oleks mõistlik tellida veidi suurem tort, sest siis on kõikidele külalistele piisavalt.

Maitse

Tordi valimine on palju enamat kui selle suuruse arvutamine. Peate valima ka õige maitse. Maitse valik sõltub sageli sellest, millist tüüpi üritus on. Näiteks sünnipäeva tarbeks võiks mudast tordist piisata, kuid pulmas oleks sobivam struktuuriga tordikook. Veenduge, et värskete puuviljade ja koorega kaunistatud tordil oleks hea maitse, sest sellele pannakse vähemalt sama palju rõhku kui väljanägemisele.

Tordi kaunistamine

Kui soovite kaunistada oma torti, siis on vaja tellida suurem tort. Tordi suurust tuleks valida vastavalt soovitud kaunistuse suurusele. Kui kaunistate tordi kookoslaastude, kommide või muude lisanditega, siis võiks veidi väiksem tort piisata, kuid kui soovite suuremat kaunistust, siis on suurem tort kindlasti parem.

Kokkuvõte

Lõppkokkuvõttes peaks valitud tort olema parim maitse ja sobiv suurus kogu pealetulnud rahvahulgale. Kui valite õige suurusega torti, on kõik teie külalised rahul ja naudivad oma magusat maiuspala. Veenduge, et olete kaalus kõiki eespool nimetatud tegureid enne, kui otsustate, millise suurusega torti tellida. Samuti peaksite arvestama, et oma kohaliku pagaritöökojaga kokku leppides saate alati abi ja nõuandeid õige suuruse ja kaunistamise valimisel. Valige alati kindla ja usaldusväärse pagaritöökojaga, et tagada teie sündmuse õnnestumine.