Nullkulu

Nullkulu

kuidas tellida h&m?

Kuidas tellida H&M – kõik, mida pead teadma.

Kas oled kunagi H&M veebist ostu sooritanud? Kui ei, siis võib sul olla palju küsimusi, nagu “Kuidas tellida esemeid H&M-i veebipoest?” Ära muretse, siin on kõik, mida sa peaksid teadma, et kiiresti ja lihtsalt H&M-ist oma lemmikrõivaid osta.

Samm-sammult juhend H&M-ist ostu sooritamiseks

Samm 1 – Registreeri end H&M-i veebilehele
Enne kui alustad H&M-ist ostude tegemist, pead end veebilehele registreerima. Registreerimine on lihtne ja kiire – sisesta oma isiklikud andmed, nagu nimi, aadress ja e-posti aadress, ja oledki valmis järgmiseks sammuks.

Samm 2 – Sirvi veebipoodi valiku tegemiseks
Kui oled oma konto loonud, saad oma profiili täiendada ja hakata sirvima kaupu H&M-i veebilehel. Mõned asjakohased teemad, mida sa võid kaaluda, otsides uusi rõivaid, on:

-Kategooria: Sirvi kaupu kategooriate kaupa. H&M-il on lai valik riideid, alates naiste- ja meesteriietest kuni lasterõivaste ja sisustuseni.
-Suurus: H&M pakub kõigi suuruste rõivaid. Sina vali oma suurus ning vaata, millised valikud on saadaval just sulle.
-Värv: H&M-is on erinev valik erinevaid värve, mis võimaldab sul valida just enda lemmikvärvi.

Kui oled sobiva kauba leidnud, siis lisa see ostukorvi klikkides “Lisa ostukorvi”. Edasi saad valid talle sobiva värvi ja suuruse, avades deile. Valikud on esitatud lahtritega, kust saad rippmenüüdest valida kauba soovitud variandi.

Samm 3 – Kassa leht
Ostukorvi lehele naastes olevad tooted on esitatud koos oma pildi, kirjeldusega ning hinnaga. Kontrolli, et sinu poolt valitud kõik tooted on korvis ning kliki Kassa lehele. Väljale “Tellimuse ülevaade” sisesta andmed, sealhulgas aadress ning e-posti aadress. Kui oled seadnud eesmärgi saavutatud, kohalda kupongi, allahindlust ning muud soodustused vajutades lingile “Tasumine”.

Samm 4 – Maksmine
Makse lehel valida, millise makseviisi sa soovid kasutada ning sisesta oma makseandmed. H&M aktsepteerib makseid krediitkaardi, pangalingi ning PayPal-i kaudu. Kui oled oma makseandmed sisestanud, vajuta nupule “Maksa”.

Samm 5 – Kinnitus
Tulla terves kontraktis kokku karsk vaim, kui on tulemus. Saad kinnituse oma ostu kohta, kui makse on edukalt läbi viidud. Järgnevalt saadetakse sulle e-kiri sinu tellimuse kinnitamisest ja tarne kuupäevast.

Kokkuvõte
Nagu näete, on H&M-i veebist ostu sooritamine väga lihtne. Kõigi võimalike valikute korraldamiseks kasutage seda sammsammulist juhendit. Mäelda kirjeldusele yangovärin ja nõtkeküve -*-
Kuigi H&M-ist tellimine võib esmapilgul tunduda keeruline, on see tegelikult väga lihtne. Järgige neid lihtsaid samme ning saate oma lemmikrõivaid jaemüügiportaalist kiiresti ja mugavalt osta. Otsige kannatlikult ja valige oma must-have toode!