Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha iphone restart?

Kuidas teha iPhone restart: lihtsad viisid probleemide lahendamiseks

Apple iPhone on disainitud olema üks nutitelefoni turu parimaid. Olgu see siis selle tõhusate funktsioonide, kaasaegse disaini või suurepärase kasutajaliidese poolest, iPhone on muutunud hädavajalikuks nii isikliku kui ka tööelus. Kuid mõnikord võib see nutitelefon kinni jääda või hakata soovimatult käituma. Siin tulebki appi iPhone restart – lihtne lahendus paljudele nendele probleemidele, millega võite kokku puutuda.

Kui teie iPhone on külmutanud, ei reageeri või kuvab taotlemata vigu, siis võib see olla tingitud väikesest tarkvaravigastusest. Selle probleemi lahendamiseks olete jõudnud õigesse kohta. Selles artiklis räägime teile, kuidas saate oma iPhone restartida, kui see endast märku ei anna.

iPhone restart: lihtsaim meetod

Kõige lihtsam viis iPhone restartimiseks on seda lihtsalt välja ja sisse lülitada. See meetod on tõhus, kui teie iPhone on kaks korda kiiremini tööle hakanud või lihtsalt ei käitu nii, nagu peaks. Selle külmkäivituse tegemiseks järgige järgmisi samme:

Hoidke iPhone’i toitenuppu all ja oodake, kuni ilmub dialoogiboks “Lülita välja”.

Liigutage vastavat nuppu paremale ja seejärel kogu iPhone väljalülitamiseks ülespoole.

Kui seade kustub täielikult, oodake 20-30 sekundit, kuni see uuesti käivitub.

Vajutage uuesti toitenuppu, kuni ilmub Apple’i logo, et näidata, et teie iPhone on edukalt taaskäivitatud.

See restartimismeetod peaks kõrvaldama kõik tarkvara rikked ja taastama teie iPhone’i tavapärase töö.

Kuidas teha iPhone restart: tõhusamad meetodid

Kui väiksemad tarkvara vead endiselt püsivad või kui teie iPhone jääb endiselt külmutatuks pärast tavalise taaskäivituse tegemist, on teil võimalus proovida mõnda tõhusamat meetodit. Siin on mõned iOS-seadmete restartimise viisid:

Kõvarestart

Kõvarestart on samuti üks lihtsamaid ja tõhusamaid viise taaskäivitamiseks. See meetod ei kustuta teie andmeid ja tühjendab ainult ajutisi andmeid. Selle külmkäivituse tegemiseks järgige neid samme:

→ iPhone 6s ja varasemad versioonid:
Hoidke samaaegselt all nii kodunuppu kui ka toitenuppu, kuni ilmub Apple’i logo. Vajadusel võite te seda korrata.

→ iPhone 7/7 Plus:
Hoidke all helitugevuse vähendamise nuppu ja toitenuppu, kuni ilmub Apple’i logo. Vajaduse korral võite seda korrata.

→ iPhone 8 / 8 Plus ja iPhone X:
Vajutage kiiresti ja lühidalt helitugevuse suurendamise nuppu, seejärel helitugevuse vähendamise nuppu ja seejärel hoidke toitenuppu all, kuni ekraanile ilmub Apple’i logo.

Nutikas restartimine iMyFone Fixppo abil

Kui teie iPhone külmutab endiselt, siis võite proovida iMyFone Fixppo tarkvara. See on üks parimaid vahendeid, mis suudavad teie iOS-seadme võimalikud probleemid lahendada. Selle tööriista abil saate oma seadme plaanipäraseks tagasi saada, ilma et peaksite sellest enam käsitsi teavitama või iOS-i uuesti installima.

Taastamisrežiimi või DFU-režiimi kasutamine

Kui kõik eelnevad meetodid ei õnnestu, võite iPhone’i taaselustada taasterežiimi või DFU-režiimi abil ning alustada selle kasutamist CompuServe’i kaudu. See võib olla kasulik seadme püsivamate tarkvaravigade lahendamisel.

Taastumisrežiim on Apple’i poolt loodud viis iOS-i taastamiseks. Samas DFU-režiim ehk Device Firmware Update on kõige ulatuslikum taaskäivitamise meetod. Kui telefon on sellel režiimil, siis käivitatakse iPhone alglaadur enne iOS-i käivitamist, kus seade kontrollib käivitatavat tarkvara enne selle automaatset käivitamist. Enne seda ürituse alustamist veenduge, et iPhone’i kõik varukoopiad oleksid olemas, kuna see protsess kustutab kogu teie telefoni sisu.

Kokkuvõte

Kokkuvõtvalt on iPhone restart lihtne viis, kuidas saate oma iPhone’i külmutamise, vigade või muude probleemide korral välja lülitada. Selle artikli näpunäited peaksid aitama teil oma iPhone’i oma pisikestest probleemidest vabastada. Alati on hea ka teha oma vara andmete varukoopiad, et tagada nende turvalisus kõigis stseenides. Teie iPhone on üks teie igapäevaelu asendamatuimaid seadmeid. Seega peaksite alati hoidma seda head hooldust, et ta oleks alati tipptasemel.