Nullkulu

Nullkulu

kuidas iphone muusikat laadida?

Kuidas iPhone’is muusikat laadida: Lihtne juhend

Muusika kuulamine on meie igapäevane harjumus. Me kuulame muusikat igal võimalikul ajal, alates trenni tegemisest kuni töötamiseni. Kuigi iPhone’is olev muusikapleier on suurepärane, võib olla keeruline mõista, kuidas muusikat oma seadmesse laadida. Siin on kiire juhend selle kohta, kuidas iPhone’is muusikat laadida.

Kasutage iTunes’i

iTunes on tarkvara, mis on loodud Apple poolt, et hõlbustada muusika haldamist iPhone’is. Seda saab kasutada muusika või podcastide laadimiseks. Siin on sammud, mida järgida muusika laadimiseks iTunes’ist.

– Lae alla iTunes tarkvara oma arvutisse.
– Ühenda oma iPhone arvutiga kas USB kaabli või Wi-Fi ühenduse abil.
– Avage iTunes.
– Kui iPhone on edukalt arvutiga ühendatud, siis peaks iPhone’i ikoon ilmuma iTunesis.
– Kliki iPhone’i ikoonil, et vaadata lisainfot seadme kohta.
– Kui kõik on valmis, siis valige vasakult menüüst “muusika”.
– Seejärel tõmmake muusikapalad iTunes’ist nende laadimiseks otse iPhone’i. Ainult osta või vali oma arvutist oma muusikafailid, mida soovite iPhone’isse kopeerida.

Kasutage Apple Music’i

Apple Music on tellimusega muusikateenus, mida Apple pakub. Sellega saate kõrge kvaliteediga muusikat kuulata. Kuid lisaks muusika kuulamisele saab Apple Music’i kasutada ka muusika laadimiseks iPhone’i. Siin on sammud, mida järgida muusika laadimiseks Apple Music’ist.

– Lae alla Apple Music tarkvara oma iPhone’i.
– Vali oma lemmiklaulud või artistid, kes teile meeldivad.
– Lae alla kõik need, mis teile meeldivad, ja need salvestatakse teie iPhone’i muusikapleieri.
– Tasuta on võimalik kuulata kuus kuud, proovitelliga.

Laadige muusika alla brauserist

On ka teine võimalus, et saate oma lemmikmuusikat alla laadida brauserist ja seejärel oma iPhone’isse üle kanda. Siin on sammud, mida järgida, et laadida muusikat alla brauserist.

– Leia leht, kus on veebis saadaval muusikapala.
– Kliki laadimisikoonil, et seda alla laadida.
– Ilmub teade, milles palutakse valida faili allalaadimise aadress, valige arvuti juurde salvestamise aadress.
– Kui laadimine on lõpetatud, siis saate oma iPhone’i ühendada arvutiga ning lisada oma muusikapalad iTunes’iga.
– Kasutage eespool kirjeldatud juhendit, “Kasutage iTunes’i”.

kokkuvõte

Kuigi iPhone’i muusika laadimine võib alguses tunduda keeruline, on see tegelikult väga lihtne. Siin on juhend kolmest lihtsast sammust selle kohta, kuidas iPhone’i muusikat laadida.

– Kasutage iTunes’i, et lihtsalt oma muusikapalasid hallata ja kopeerida iPhone’i muusikapleieri. Kasutage Apple Music’i, et nautida kvaliteetset streamitud muusikat, mis on vaid ühe hiireklõpsuga saadaval otse telefonis. Või kasutage brauserit, et alla laadida oma lemmiklaule ning seejärel kopeerida need iTunes’i või Apple Music’i kaudu oma iPhone’i juurde.

Loomulikult on palju teisi võimalusi, kuid siin on kolm, mida saate proovida. Võite muusikapleieri korraldada just sellesse moodi, nagu teile kõige paremini sobib. Oleme kindlad, et iPhone’i muusikalaadimise osas ei ole enam mingeid probleeme!