Nullkulu

Nullkulu

kui palju maksab iphone 6?

Kui palju maksab iPhone 6?
Kui olete kunagi pidanud ostma nutitelefoni, siis olete tõenäoliselt kuulnud Apple’i ikoonilisest telefonist iPhone. iPhone on muutunud nii populaarseks, et ta on mobiiltelefoniturul üks liidritest.

Üks populaarseid iPhone’i mudeleid on iPhone Selle mudeli ostmist kaaludes on paljudel inimestel küsimus – kui palju maksab iPhone 6? Selles artiklis räägime just sellest.

Kui palju maksab iPhone 6?

iPhone 6 mudelid saab jagada kolme kategooriasse vastavalt mälumahu suurusele – 16GB, 64GB ja 128GB. Alates selle artikli kirjutamisest (2021. aasta juuni) saate iPhone 6 osta hinnavahemikus 200 kuni 400 eurot Eestis.

Muidugi võib iPhone 6 hinda mõjutada paljud faktorid, nagu seadme seisukord, kas see on uus või kasutatud, ja mälumahu suurus. Kuigi iPhone 6 on disainilt suurepärane nutitelefon, võib selle hinna kohta öelda sama.

Lisaks võib seadme ostmisel olla kulutusi ka erinevate lisade jaoks, nagu kaitseümbrised, ekraanikaitsed, laadijad ja kõrvaklapid. Seega on parem enne ostmist tutvuda nende hindadega ja otsustada, kas soovite neid osta või mitte.

Kuidas iPhone 6 sobib tänapäeva vajadustega?

Tänases tehnoloogias on kindlasti iPhone 6 juba vananenud mudel. Kuid see sobib endiselt hästi nende inimeste vajadustega, kelle jaoks nutitelefonis ei ole kõige kaasaegsem tehnoloogia esmatähtis.

iPhone 6 mudelil on 8-megapiksline kaamera, mis võib tunduda tänases tehnikamaailmas väikese resolutsiooniga, kuid sobib endiselt ideaalselt nendeks hetkeks, mida soovite jäädvustada. Sellel on ka 4.7-tolline ekraan, mis on piisavalt suur piltide ja videote vaatamiseks.

Muidugi ei saa iPhone 6 mudelil kasutada uusimaid rakendusi. Kuid see mudel sobib suurepäraselt tavapäraste rakenduste, nagu sotsiaalmeedia, e-posti, kalendri ja muude rakenduste kasutamiseks.

Lisaks on iPhone 6-l suurepärane aku, mis võimaldab teil seda nutitelefoni pikka aega kasutada.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes võib öelda, et kuigi iPhone 6 ei ole enam kaasaegne mudel, sobib see endiselt suurepäraselt nende inimeste vajadustega, kes ei pea kõige uuemat tehnoloogiat esmatähtsaks ning kes soovivad omada stiilset ja funktsionaalset nutitelefoni.

iPhone 6 hinna osas tuleb kaaluda erinevaid faktoreid, nagu seadme seisukord, mälumahu suurus ja lisatarvikud. Kuid üldiselt saate Eestis osta iPhone 6 hinnaga 200 kuni 400 eurot.

Kui soovite omada stiilset ja funktsionaalset nutitelefoni, kuid ei soovi kulutada kogu palgast uue mudeli ostmiseks, siis on iPhone 6 üks hea valik.