Nullkulu

Nullkulu

kui palju maksab iphone?

Kui palju maksab iPhone?

iPhone on üks kõige ihaldatumaid nutitelefonimarki maailmas. Paljud inimesed soovivad osta seda seadet, kuid paljudel on raske määrata selle maksumust. Selle artikli eesmärk on anda vastus küsimusele “Kui palju maksab iPhone?”.

iPhone hinnad erinevad sõltuvalt mitmest tegurist. Apple’i veebisaidil on saadaval iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 11, iPhone SE, iPhone XR ja iPhone SE 2020 mudelid. Apple’i veebisaidil leiate ka erinevaid värve ja mahutavusi. Allpool on toodud iPhone’i erinevate versioonide hinnaklassid:

– iPhone 12 alates 919 eurost
– iPhone 12 Mini alates 819 eurost
– iPhone 11 alates 689 eurost
– iPhone SE alates 489 eurost
– iPhone XR alates 669 eurost
– iPhone SE 2020 alates 489 eurost

Saate valida ka erinevaid mahutavusi, näiteks 64 GB, 128 GB ja 256 GB. Telefonide hinnad varieeruvad vastavalt mahule.

Samuti tuleb arvestada, et telefonide hinnad võivad erineda sõltuvalt teie asukohast. Mõnes riigis on telefonid odavamad kui teistes.

Lisaks sellele saate iPhone’i osta erinevatest kohtadest nagu nt. telo24.ee kust saate osta kasutatud iPhone’e, kuid peate veenduma, et seade on korras ja töötab korralikult.

Kuidas valida parimat iPhone’i?

Parima iPhone’i valimine võib olla keeruline ülesanne. On oluline mõelda, miks soovite iPhone’i osta, millised on teie vajadused ja kuidas seda kasutate. Allpool on toodud mõned näpunäited, mis aitavad teil parimat iPhone’i valida:

– Mõelge, millist mahutavust vajate. Valige seade, millel on piisavalt ruumi, et salvestada oma faile, pilte ja muusikat.
– Vaadake seadme suurust. iPhone’il on erinevad suurused, alates väikseimast iPhone 12 Mini-st kuni suurima iPhone 12-ni.
– Kontrollige seadme kaamera funktsioone. Kui olete huvitatud fotograafiast või videote võtmisest, siis peate valima telefoni, millel on suurepärane kaamera.
– Vaadake akukestvust. Valige telefon, millel on piisavalt aku kestvust vastavalt teie vajadustele.
– Kontrollige protsessori kiirust. Valige kiire ja tõhus telefon, mis vastab teie nõuetele.

Kokkuvõte

iPhone on kasutajasõbralik ja tõhus telefon, mis on saadaval erinevates suurustes, värvitoonides ja mahutavustes. iPhone’i hind võib sõltuda mitmest tegurist, sealhulgas mudelist, mahust ja isegi asukohast. Parima iPhone’i valimiseks peate mõtlema oma vajadustele ja olulistele funktsioonidele. Loodetavasti aitas see artikkel vastata küsimusele “kui palju maksab iPhone”.