Nullkulu

Nullkulu

kuidas iphone tühjaks teha?

Kuidas iPhone tühjaks teha

Kas oled kunagi leidnud end olukorrast, kus vajad hädasti oma iPhone’i täielikku tühjendamist? See võib olla vajalik näiteks enne oma seadme müümist või kui soovid seda lihtsalt nullist alustada. Selles artiklis õpetan sulle, kuidas iPhone tühjaks teha.

Varunda oma andmed enne iPhone’i tühjendamist

Igal ajal, kui otsustad tühjendada oma iPhone’i, on oluline tagada, et enne seda varundaksid kõik andmed. See on vajalik selleks, et saaksid hiljem taastada oma seadmele kõik olulised failid ja asjakohased rakendused.

Varukoopiate tegemiseks on erinevaid võimalusi. Apple’i tooteid kasutades saad seda teha iTunes’i või iCloudi kaudu. iTunesi kaudu varukoopiate tegemiseks pead ühendama oma iPhone’i arvutiga. Samal ajal kuvatakse iTunes’i aknas teavet sinu iPhone’i kohta. Kliki “varunda” ja sa oledki valmis.

iCloudi kasutades ei pea sa oma iPhone’i ühendama arvutiga. Sel asemel saad seda teha otse oma telefonis. Leia seadetest kategooria “iCloud” ja vali “varunda nüüd”. Seejärel veendu, et oled valinud kõik olulised failid ja rakendused. Kui oled selle teinud, kliki “varunda”.

Logi välja Apple’i ID-st

Kui oled oma andmed kindlustanud, tuleb sul seadmest välja logida. Selleks mine seadete alammenüüsse “iCloud” ja vajuta “logi välja”. Selle käigus eemaldatakse Apple’i ID seadmest ja algab tühjendamise protsess.

Kustuta kõik seadme andmed

Selle käigu järgi kustutatakse kõik sinu iPhone’i seadmete andmed ja rakendused. Mine seadete all olevasse alammenüüse “üldine” ja vali “nulli kõik sisu ja seaded”. Sulle kuvatakse hoiatus, et kõik sinu andmed ja rakendused kustutatakse. Kinnituseks sisesta oma seadme turvakood.

Kui see on tehtud, algab protsess. Kui protsess on lõppenud, sulgeb iPhone end ise, seejärel saad juba teda uuesti aktiveerida.

Aktiveeri iPhone uuesti

Oma iPhone’i uuesti aktiveerimiseks pead sisestama oma Apple’i ID ja seadistama telefoni uuesti. Kui oled selle valinud, siis sisesta oma Apple’i ID ja parool.

Järgmiseks tuleb seadistada telefoni algseaded ja ise valida, mida soovid seadmest paigaldada. Samuti saad telefoni seadistamisel valida, kas kasutada iCloud’i või iTunes’i varukoopiat. Kui oled kõik selle teinud, aktiveeritakse sinu iPhone taas.

Kokkuvõte

Selles artiklis olen sulle õpetanud, kuidas oma iPhone tühjendada. Olen näitanud sulle, kuidas varukoopia luua, kustutada andmeid ja rakendusi, seadmest välja logida, ja teda seejärel uuesti aktiveerida. Kuid sellegipoolest on oluline meeles pidada, et tühjendada iPhone’i tuleks ainult siis, kui oled kindel, et enam vajalikke faile ja rakendusi pole. Kui kavatsed oma seadme edasi müüa, oleks hea soovitus tema tühjendamiseks backup teha.