Nullkulu

Nullkulu

kuidas saada paksud juuksed?

Kuidas saada paksud juuksed

Juuksed on üks olulisemaid omadusi, mille kaudu me ennast väljendame. Kuid mida teha, kui meie juuksed ei ole tihedad ja ilusad? Õnneks on mitmeid viise, kuidas saada paksud juuksed. See artikkel annab Sulle rea soovitusi, mis aitavad Sul saada tihedamaid ja tervemaid juukseid.

Söö tervislikult
Toitumine mängib juuste tiheduse saavutamisel olulist rolli. Juuste kasvamiseks on vaja piisavalt valku, B-vitamiine, tsinki ja rauda. Need toitained aitavad juustel kasvada ja tugevneda. Kana, kala, pähklid, oad ja täisteratooted on head allikad valku ja rauda. B-vitamiine leidub tervislikes toitudes nagu spinat, lillkapsas ja porgandid. Tsingi allikad on liha, koorikloomad, pähklid ja seemned.

Joo piisavalt vett
Veega piisavalt varustamine aitab kehal alandada stressi taset ning seda, millisesse loosse keha tagasi klapitub, kui juuksefolliikulid ning punnid juuksejuurtesse moodustuvad. Keha tagab ka, et vereringe on normaalne, mis aitab kaasa juuste tugevdamisele ning sellele, et juuksed kasvavad normaalses tempos.

Kasta juukseid õigesti
Juuksed tuleb kammida altpoolt üles. Nii jõuate õrnalt sõlmede külge ja saate need lahti. Suurtükkide eemaldamiseks kasutage kammiriidega kammi, nii välditakse juuste katkemist.

Pea hüdratsioonis juuksepalsamiga ja juuksemaskidega.
Hüdratsioon aitab tugevdada juukseid ja muudab juuksed tervislikumaks. Palsamid, maskid ja õlid parandavad juuste struktuuri, lukustavad niiskuse ning toidavad ja taastavad kuivi ja elutuid juukseid.

Vähem föönitamist ja sirgendamist
Kuuma stiilitööriistade kasutamine võib kahjustada juukseid ja muuta need kuivaks ning katkiseks. Püüdke juuksed kuivatada või pikali lasta, et tagada tervema juuste säilitamine.

Tarbige vitamiinipreparaate
Kui tunnete, et teie toitumine pole piisavalt toitev, tarbige vitamiinipreparaate, mis aitavad tagada toitainete piisava koguse. Vitamiinipreparaate on saadav laias valikus ning on saadavad nii apteekides kui ka toidulisandite kauplustes.
Peanahka on vaja hoida puhtana
Pea- ja kehaloputustoodete kasutamine aitab hoida peanahka tervena. Seejuures hoiavad peanahka tervena pehmemad šampoonid. Mõni peanahavärvi šampoon võib olla ka kasulik, lisaks mustale või blonde, kuna need aitavad peanahka rahustada ja tasakaalustada. Pehme šampooniga pesemine aitab taastada loodusliku pH tasakaalu ning rabedad juuksed ei murdu nii kergesti.

Kokkuvõte
Tegelikult on mitmeid viise, kuidas saada paksud juuksed. Hoides end tervena, sööde tervislikult ja usute regulaarsetesse protseduuridesse, nagu juuste pesemine, kuivatus jne. võib minna keerulisemaks, et saavutada kauaaegsete, paksude juuste eesmärke. Kui olete tõsiselt mures juuste seisundi pärast, rääkige oma arstiga, kes aitab teil saada vajalikku teavet ja ravisoovitusi. Ole õnnelik ja tervislik, sest tugevad ja terved juuksed peegeldavad tervet sisemist hinge.