Nullkulu

Nullkulu

mis paneb juuksed kinni?

Mis paneb juuksed kinni?

Igal naisel on oma lugu, miks ta otsustab juuksed kinni siduda. Mõned soovivad esitleda oma ilusaid näojooni, samas kui teised kasutavad seda lihtsalt mugavuse tagamiseks. Mis iganes põhjus see ka poleks, on tõsi, et juuste kinnisidumine võib tähendada väga erinevaid asju. See võib olla pehme ja lohvakas kukkel, kõrge hobusesaba või lihtsalt juuksekummiga kinnitatud krunn. Selles artiklis räägime üksikasjalikult juuste erinevatest kinnisidumise meetoditest ja nende eelistest ja puudustest.

Traditsiooniline kukkel

Traditsiooniline kukkel on kõige levinum viis juuste kinnisidumiseks. Pehme ja lohvakas kukkel on ideaalne alternatiiv pruudijuuste jaoks või lihtsalt olukordades, kus soovite oma juukseid kaelapiirkonnast eemal hoida.

Probleemid: Kukkel võib nõrga juuksestruktuuri tõttu hoida ainult lühikest aega. Peale selle võib see tunduda natuke liiga igav. Kui lisate vähe värvikaid juukseenesid või pigem väikeseid dekoratiivseid tarvikuid, muudab see traditsioonilise kukli palju huvitavamaks.

Kõrge hobusesaba

Kõrge hobusesaba on teine levinud juuste kinnisidumise viis. See on ideaalne sportlikeks tegevusteks või päevadeks, kus teil on vaja oma juukseid kiiresti paigutada.

Probleemid: Alati on võimalus, et hobusesaba võib peavalu tekitada, eriti kui te kannate seda pikka aega. Hobusesaba võib teie juuste tervist halvendada, kuna kogu raskus langeb pidevalt samale kohale, seetõttu võivad silmadesse paigutatavad juuksed muutuda nõrgaks ja puruneda.

Kõrge sametti krunn

Kõrge sametkroon on turvaline ja stiilne võimalus. See võib sobida igale juuksetüübile ja näokujule, muutes selle universaalseks stiiliks.

Probleemid: Selle meetodi probleemid on sarnased hobusesaba omadega, mis tähendab, et selle meetodi pikaajaline kasutamine võib kahjustada juuste tervist ja põhjustada peavalusid.

Madal krunn

Madal krunn on pehme koolitüdruku või puhkemeeleolu välimus. Traditionaalne madal kruun on püsiv, mugav ja stiilne valik.

Probleemid: Madal krunn ei ole igapäevane stiil, kuna see võib vaevata peanahka. Samuti peaks teadma, et madal krunn võib minna kaotsi, kuna juuksekumm võib välja tulla.

Boho paela või lipsuga

Kui olete boheemlane või soovite vaba ja kerget stiili, siis võib olla Boho paela või lipsuga lahendus. See lihtne, kuid elegantne viis juuste kinnisidumiseks on ideaalne suviseks ilmaks või rannapuhkuseks.

Probleemid: Kahjuks ei sobi see stiil kõigile. Pael või lips võib lahustuda ja juhtida tähelepanu juuste üldisest väljanägemisest.

Fishtail krunn

Fishtail krunn on ideaalne võimalus pruudijuuksed, kuid seda võib kanda ka igapäevaselt. Selle stiili loomine võib olla keeruline, kuid tulemused on seda väärt.

Probleemid: Selle stiili moodustamine võtab palju aega ja võib vajada juuksurit abi. See stiil ei sobi ka lühikestele juustele.

Kiire krunn

Kiire krunn on kiire ja lihtne viis juuste kinnisidumiseks. See valik sobib sportlikele tegevustele, tööajaks ja isegi kooliks.

Probleemid: Kiire krunn võib olla dramaatilisem juuste seisundis, kui see ei soovi koostööd teha. Juuste kammimine võib olla intensiivne.

Lõpetamine

Juuksed on oluline osa naise välimusest ja enesekindlusest, mistõttu on alati hea teada erinevaid juuste kinnisidumise meetodeid ja nende eeliseid ning puudusi. Käesolevas artiklis oleme läbi vaadanud kõige levinumad jäätmekäitlusmeetodid, nende eelised ja puudused. Olgu see mõeldud pruudil, sportlastel või igapäevases kasutuses, siis kindlasti leidub meetod, mis sobib just teile ja teie stiilile. Ärge kartke proovida erinevaid stiile ja leidke just endale sobiv juuste kinnisidumise meetod.