Nullkulu

Nullkulu

kuidas saab naissaarele?

Kuidas saab Naissaarele?

Kas soovite külastada 384 hektari suurust ja ajaloohõngulist Naissaare saart? Kui jah, siis olete õiges kohas, kuna see artikkel annab teile kogu vajaliku informatsiooni, selleks et saaksite kogeda fantastilist elamust Naissaarel.

Naissaar on ainulaadne koht kauges Eesti lahel, mis on täis ajalugu, armastust ja ilu. Naissaare võlu on see, et saarel pole peaaegu ühtegi väljastpoolt pärit inimest ning metsik loodus on rikkalikväreliste taimede, loomade ja mereelukatega.

Naissaarele saamiseks on mitu võimalikku viisi. Üks võimalus on sõita laevaga Tallinnast, Koplist. Teine võimalus on sõita laevaga Viimsi poolsaare lähedalt, mis on veelgi lähedam saarele. Kolmas valik on privaatse paadiga sõitmine, kuid see on kallis ja vajab erilube.

Peale saarele saabumist võib rentida jalgratta, et saarele ringi peale teha. Jalgratta rent on suhteliselt odav ning pakub uskumatu vaatega mereäärseid matkaradasid. Samuti on võimalus külastada saare ajaloolisi vaatamisväärsusi. Naissaare ajalugu ulatub Venemaa tsaariaja lõppu, kus on näha kindlustuste jälgi ja Põhja-tuletorni, kus on võimalik nautida vaadet kaugemal.

Külastajatele on Naissaarel ka mitmeid majutusvõimalusi. Saarel on olemas hotell ning camping, kus on võimalik telkida. Camping asub saare lõpp-poolsuses, kus pakutakse ka lõkkekohti ööbimispaigana. Hotelli stiil on pigem kommunistlik, kuid mugavus on tagatud. Üks parimaid asju Naissaarel on, et kõikjal saarel on võrguvaba tsoon. See tähendab, et külalistel on võimalik lõõgastuda ja maha võtta telefonidest ja internetist stress.

Naissaar on samuti hea koht kalapüügiks. Märgid saare rannajoonetest annavad märku, et see on üks Eesti parimaid sääre kohti kalapüügiks. Saare kõige tuntum kala on “tuulikõrv”, mis on erilise maitse ja tekstuuriga.

Kokkuvõtlikult on Naissaar elamus iseendale ja see on suurepärane koht puhkuseks. Saare mereäärne rada pakub külalistele päikeseloojangu imelist vaadet. Samuti on saarega kaasas käia algupärandi loodus, rikas ajalugu ja hea kogemus, olles varjupaigaks rannakoerale ja hüljesõpradele. Kui olete seiklushimuline ning armastate loodust ja ajaloo tundmist, siis Naissaarel ootab teid avastusretk.