Nullkulu

Nullkulu

kuidas pildistada inimesi?

Kuidas pildistada inimesi – näpunäited ja nõuanded professionaalse portree jaoks

Kas olete kunagi proovinud inimeste pildistamist ja leidnud, et tulemustest puudub särts ja isikupära? Kui olete professionaalne fotograaf või alustav fotograaf, siis on see artikkel just teile! Selles artiklis annan teile kõik nõuanded, mis on vajalikud selleks, et pildistada inimesi professionaalselt ja saada unustamatuid portreesid.

Küsige modellilt luba

Enne pildistamise alustamist on väga oluline küsida modellilt luba. Sellega näitate, et hindate nende isikupära ja austate nende privaatsust. See kaasab modelli protsessi ning võimaldab neil ka rohkem lõõgastuda. Kui mõni jätab keeldumisvastuse võite jätkata teise inimese pildistamisega.

Leidke parim koht pildistamiseks

Loo sõbralik ja rahulik keskkond, mis võimaldab modellil end mugavalt tunda. Valige esimese sammuna sobiv koht, kus reaalsed pildid saab teha. See peaks olema koht, kus on palju loomulikku valgust ja kuhu pole loojanguliiva vastu või objektide varju. Võite kaaluda mõne tellitud interjööri või fotostuudio kasutamist.

Kasutage professionaalset kaamerat

Kvaliteetseks pildistamiseks on vaja professionaalset kaamerat. Ta võimaldab teil saada ilusad pildid kõigi erinevate funktsioonidega, nagu autofookus, pildistabilitus ja veel palju. Kasutage käsitsi režiimi, et saada kõige kasulikumad valikud erinevate seadete kasutamiseks.

Kasutage lisavalgustusseadmeid

Lisavalgustus on professionaalses fotograafias oluline ja see annab suurepäraseid tulemusi. Pildistage modelle stuudios ja paigutage lisavalgustusseadmed – kaamera vasakule vasakule või paremale poole. Valige sobiv valgustustugevus tagamaks ühtlase aegabalt juhitud nii vaates kui ka udust. Ja samuti kasutavad nad ka pimedust Kui näete suurt vahekaugust uute pantide abil, kinnitage kaamera.

Asetage modell õigesti

Asetage modell alati õigesti, see tähendab parim viis, et saada ilusaid pilte ja nägu kergete varjudega. Vältige lamedate nurkade saavutamiseks tugevat valgust. Saad paremad tulemused, kui saad modelli tööle saamiseks tagumisele õlgale. Tundub koostööks kodu ning saad paremaid tulemusi.

Pildistage erinevatest nurkadest

Uute vaatenurkade leidmine on oluline, et saada unikaalseid portreepilte. Pildistage kõrvalt, altpoolt, ülevalt või lööge pilte kaugust seade tööle väike, tänu millele kattub erinevaid tasapindu. Täiesti teise vaatenurga võib anda ka väga lähedalt fotode tegemine, mis võimaldab seega ka ilusamaid detaile paremini esile tuua.

Las modell olla loomulik

Inimeste jäädvustamisel on kõige olulisem nende loomuliku oleku jäädvustamine. Parim viis selle saavutamiseks on lubada modellil end mugavalt tunda ja lasta neil ise valida liigutused ja poosid. Laske neil naeratada, naeratada, mängida juuste või nipsudega ja ennast väljendada oma olemuses.

Kasutage sobivaid kaadreid

Kasutage sobivaid kaadrisuhteid, mis annavad teie portreele sügavuse ja iseloomu. Keskselt on hea tõmmata nägu esiplaanile, kui see on teravas fookuses. Kasutage valguse varje, et saada tulemusi, mis eristavad mudelist ja loovad sügavuse värvi. Väljendusrikkad pildid, millel on hea kaadrisuhe, jäävad igavesti meelde.

Redigeerige oma pilte

Finishing touchid on olulised, et teie portreesid veelgi rõhutada ja tõsta. Tõstke sinist värvi, et muuta teie pilt külmemaks. Kasutage naha tooni reguleerimist, et muuta naha värvi loomulikumaks ja värvilisemaks. Võite muuta ka fotode teravust, et rõhutada modelli silmi ja laule.

Kokkuvõte

Sellised on mõned viisid, kuidas pildistada inimesi ja saada tulemused, mis paistavad silma. Juhul kui kasutate antud juhised õigesti ning loote parimad tingimused kaamera ette jõudmiseks, on teie pildid tulemusel aina paremad. Ning õppige kaugemalt, kuidas teada saada, mida tahtte jäädvustada. Muutke oma pilte dramaatilisemaks ja kasutage peegeldusi, et lisada veel erilist alafookus ja muuta pilt unustamatult eriliseks.

Loodame, et see artikkel oli teile abiks ja andis uusi teadmisi nii inimeste kui ka portree pildistamise kohta!