Nullkulu

Nullkulu

kuidas parandada suhet?

Kuidas Parandada Suhet: Õpetused Selleks

Suhete loomine on lihtne, kuid nende paranemine võib olla sageli keeruline. Igasugusel suhtel on oma väljakutsed, mis nõuavad tähelepanu ja vaeva, kuid see kõik on seda väärt, et luua kestev ja armastav suhe. Kui olete mures oma suhte tugevuse üle või kui teil on suhteprobleeme, siis võib järgnevate juhiste järgimine aidata teil oma suhet parandada.

Samm 1: Võtke Aega Oma Suhte Eest Hoolitsemiseks

Suhete loomine võtab aega ja vaeva ning sama kehtib ka suhete säilitamise kohta. Kui see on teie elukaaslasega, siis leidke koht, kus saate mõlemad kokku tulla ja oma suhte eest hoolitseda. Rääkige oma tunnetest ja vajadustest ning mõelge, kuidas saate üksteist paremini toetada.

Samm 2: Kuulake Teineteist

Kuulamine on suhete säilitamise üks võtmetegureid. Kuulake oma partneri mõtteid ja tundeid ning pöörake tähelepanu sellele, mida nad öelda tahavad. Võib juhtuda, et te ei ole alati nõus, kuid kuulamine aitab paremini mõista, miks ta nii tunneb.

Samm 3: Ole Avatud Suhtlemisel

Olge ausad üksteisele. Kui teil on kurb või murettekitav uudis, siis rääkige sellest omavahel. Ärge varjake oma tundeid, sest see võib ainult halvemaks muutuda. Otsige võimalusi suhtlemiseks, mis aitavad teil mõista, mida partner endast kujutab.

Samm 4: Leidke Ühist Keele

Tõenäoliselt on teil oluliselt erinevad isiksused, kuid see ei tähenda, et te ei saa leida ühist keelt. Leidke ühine huvi või tegevus, mis teile mõlemale meeldib. Võib-olla teile meeldivad pikad jalutuskäigud linnas või lihtsalt koos koduse filmi vaatamine.

Samm 5: Otsige Positiivset

Otsige positiivset igas olukorras. Kui teie partner on löödud või kurb, siis jätke oma negatiivsed kommentaarid nurka ja proovige pakkuda talle oma toetust ja positiivset suhtumist. Teie poisssõber või tüdruksõber hindab teie püüdlusi.

Samm 6: Andestage Üksteist

Andestamine on oluline. Kui olete mõne viga teinud, siis vabandage ja tehke kõvasti tööd, et seda enam mitte korrata. Kui teie partner on teinud vea, siis andestage talle selle eest. Andestamine aitab teil oma ärevused kõrvale jätta ja edasi liikuda.

Samm 7: Pidage kinni oma Sõnadest

Kui lubate oma partnerile midagi, siis pidage oma sõna. Teie partner hindab seda väga ja teete oma suhtele head. Kui vähemalt üks inimene ei võta oma sõnu tõsiselt, võib see põhjustada suhte halvenemist.

Samm 8: Tehke lobitööd

Lobitööd tehes on võimalik oma suhet paremaks muuta. Nimelt siis, kui räägite oma partnerist hästi teistele inimestele, võite seda meie enda jaoks ka tõestada. Pealegi võite ka selle paaripeale loodetavasti rakendada rohkem positiivset, et suhe saaks rohkem uue elu.

Kokkuvõte

Suhete parandamine on sageli käsitöö, mis nõuab palju vaeva ja tähelepanu. Kuid need juhised aitavad teil oma suhet paremaks muuta ja selle koos oma partneriga kestvaks ja armastavaks luua. Ole avatud, aus, kuula, leidke ühist keelt, otsige positiivset, andestage üksteisele, pidage kinni oma sõnadest ja tehke lobitööd. Kui olete selle kõik tähelepanelikult läbi teinud, võib teie suhe hakata õitsema.