Nullkulu

Nullkulu

kuidas parandada kuulmist?

Kuidas Parandada Kuulmist – Loomulikud Meetodid

Kuulmine on üks olulisemaid meeli, mis meil inimestena on. Kuid, kahjuks võib see meelt kaotada või halveneda erinevate faktorite tõttu. Just seetõttu on väga oluline teada, kuidas kuulmist parandada. Selles artiklis, anname teile loomulikke meetodeid, kuidas oma kuulmist parandada.

Mis Põhjustab Kuulmiskaotust?

Enne kui me räägime, kuidas oma kuulmist parandada, on oluline teada, mis võib põhjustada kuulmiskaotust. Kuulmiskaotus võib olla seotud:

Vanusega

Vanusega muutuvad hapnikuvarustus ja vereringe kõrvus ning need võivad mõjutada kuulmise kvaliteeti.

Geneetikaga

Mõnel inimesel on geneetilisi haigusi, mis mõjutavad kuulmist, nt Meniere’i tõbi, mis põhjustab pearinglust, kuulmislangust ja kõrvade kohinat.

Müra,

Lärm võib kahjustada kõrvu ja põhjustada kuulmiskaotust. Sellepärast tasub vältida valju muusikat ja häireid tööl.

Ravimitega

Mõned ravimid, nagu antibiootikumid, võivad kahjustada kuulmist. Küsi alati oma arstilt, kui tunnete, et teie ravimid võivad teie kuulmist kahjustada.

Haigustega

Kõrva- või pea vigastusega kaasneb sageli kuulmiskaotus.

Kuidas Parandada Kuulmist Loomulikult?

Nüüd, kui me oleme näinud mõningaid kuulmiskaotuse põhjuseid, on aeg rääkida loomulikest meetoditest, kuidas oma kuulmist parandada.

Kuulmisharjutused

Kuulmisharjutused on lihtsad harjutused, mida saate teha oma kodus ja mis võivad aidata teil oma kuulmist parandada. Need harjutused hõlmavad erinevaid kuulmistreeninguid, nagu kuulmise taastamise treening ja sõna kuulmise eraldamise treening.

Toitumine

Toit võib mängida suurt rolli ka teie kuulmise tervisele. Pidage meeles juua palju vett ja sööge puu- ja köögivilju, mis on rikkad vitamiinide ja mineraalide poolest. Spetsiaalsed toidulisandid, nagu C-vitamiin, tsink ja magnesium, võivad aidata ka oma kuulmist parandada.

Taimne Ravim

Loomulikud ravimid on tõestatud võimalus oma keha parandamiseks. Kuulmise puhul aitavad taimed nagu ginkgo biloba, mustikas, viirpuu ja siberi ženšenn. Need taimed aitavad parandada hapnikuvarustust ja vereringet, mis omakorda aitavad kaasa teie kuulmise paranemisele.

Kuum Piiritus

Kuum piiritus on looduslik abinõu, mis võib aidata haiget kõrva. Soojendage piiritust, niisutage marlit swabbi ja pange see kahjustatud kõrva külge. Kuid pidage meeles: kuuma piirituse kasutamine võib põhjustada tõsisemat kahju teie kuulmisele. Seetõttu on oluline konsulteerida oma arstiga enne selle meetodi kasutamist.

Kuuldeaparaat

Kuuldeaparaadid on spetsiaalselt loodud inimestele, kes kannatavad kuulmiskaotuse käes. Need seadmed võivad olla kasutusel nii siseruumides kui ka välitingimustes ning need aitavad teil kuulmist parandada.

Lõpetuseks

Kokkuvõttes on kuulmise parandamiseks loomulikke viise, kuid oluline on meeles pidada, et teie tervise parandamiseks on vaja aega ja püsivust. Oluline on vältida müra ja tugevat muusikat ning tervislik toitumine ja taimne ravi võib samuti aidata. Kui olete mures oma kuulmise pärast, ei ole kahtlust, et peaksite konsulteerima oma arstiga. Kirjeldatud võtteid saab kasutada ainult lisaravina.

Head kuulmist!