Nullkulu

Nullkulu

kuidas paluda naise kätt?

Kuidas paluda naise kätt – Kõik, mida pead teadma

Naise kätt palumine on tavaliselt üks suurimaid hetki igas paarisuhtes. Oled otsustanud sellesse sammu astuda, kuid ei tea, kuidas seda teha? Selles artiklis annan teile juhiseid selle kohta, kuidas paluda naise kätt!

Alusta planeerimisega

Esimese sammuna koosta plaan, kuidas soovid naise kätt paluda. Mõtle sellele läbi enne päeva, mil soovid seda teha. Kas kavatsete seda teha rannal päikeseloojangul või tähistaeva all piknikul? Või teete seda lihtsalt kodus, hinnetel?
Mida rohkem planeerid, seda suurem on tõenäosus, et kõik sujub plaanipäraselt ning ühtki üllatust ei tule. Või, kui tuleb, on need meeldivad üllatused.

Tee ettevalmistused

Kuidas naise kätt paluda? Soovid, et see oleks meeldejääv ning romantiline hetk. Vali sobiv koht oma plaanis ning pane paika kõik vajalik. Võib-olla on vaja teha mõned valmistused ning kaasata sõpru, et saavutada soovitud tulemus.

Küsi tema isa nõusolekut

Kui olete paratamatult selles seisus, et tema isa pole veel teadlik sellest, et soovite naise kätt paluda, on nüüd parim aeg sellest rääkida. Küsi isa nõusolekut. See annab sulle täiendava enesekindluse. Võib-olla ei pea te seda tegema, aga usaldage mind, see šokeerib teda meeldivalt ja see moodustab ainult suhet kahe pere vahel.

Võtke aeg maha

Ole kindel, et teil on piisavalt aega. Sa ei taha tunduda närviline ning kiirustades midagi tähtsat, see võib tekitada tüli. Päeva planeerimine on ainult osa asjast. Võta aega, et ennast rahulikuks saada, mine rahulikult välja ja ankurda ennast. Ole veendunud selles, mida soovid teha.

Ära ole liiga vaimustuses

Kui palud naise kätt, ole oma emotsioonide valitsemisel kindel. Ära ava tsikhoone lihtsalt veel. Räägi oma mõtted ja soovid südamest, kuid ole rahulik, sest tõenäoliselt on sul vaja säilitada kindel närvisüsteem.

Ole siiras

Kui kõik on valmis ja oled õiges tujus, räägi oma tunded naisele. Räägi, miks sa oled temaga koos, kuidas sa hoolid temast ning miks ta on oluline osa sinu elus, et soovid temaga kõik hüved jagada. Ole siiras. Sa ei pea olema väga romantiline, lihtsalt kõrvalekalded argielust on kõige paremini romantilised.

Tuletage meelde neid kuute olulist sammu ning teie naise kätt palumise kogemus saab olema imeline.

Hea küsimus on ka see, millal on õige aeg naise kätt paluda. Tunnista seda, kui tunned, et tema jaoks on see sobiv hetk. Teine soovitus on valida aeg, mis ei mõjuta oluliselt mõlema inimese elu nagu sünnipäev, suludus, examid ja muud. Samuti on alati hea mõte saada naise lähedaste heakskiit.

Aga kui see päev saabub, siis ole selge, järjepidev ja olema mõtlev. Võtke aega, et plaanida ja valmistuda, ningtehke seda mittestandardiliselt. Kuid ennekõike armasta oma partnerit ning las ta tunneb end armastatuna. Seitse keerulist sammu naise käe palumiseks, kuid need kõik on seda väärt, kui lõpptulemusena saate endale kõige kallima, olulise naise ennast kogu oma südamega. Soovin teile kõigile edu ja saadame palju armastust!