Nullkulu

Nullkulu

kuidas mu isa endale uue naise sai kokkuvõte?

KUIDAS MU ISA ENDALE UUE NAISE SAI KOKKUVÕTE

Viimastel aastatel on Eesti ühiskonnas suur muutus toimunud – lahutused ja uuesti abiellumised on muutunud sagedasemaks. Kuigi rasketel aegadel võib lahutusest rääkida ja enda ellu uue inimese kaasata olla keeruline, võib edukas lahutus lõpuks olla uue alguse võti. See artikkel annab kokkuvõtte, kuidas minu isa pärast lahutust uue naise leidis.

Tutvumine veebi teel

Tänapäeval on internetis tutvumine muutunud väga tavaliseks. Erinevate tutvumisportaalide kasutamine on mugav ja anonüümne. Minu isa külastas pärast lahutust neid veebilehti, millega ta suutis tutvuda erineva ning huvitava inimestega. Selle tulemusena kohtus ta inimesega, kellega ta leidis ühise keele ja kellega suhtlemine tundus loomulik.

Sooviavaldus kahepoolseks tutvumiseks

Peale vestlemist ning tutvumist veebis võttis minu isa julgust kokku ning tegi sooviavalduse kahepoolseks tutvumiseks. Ta kutsus uut tuttavat välja kohvikusse. See oli esimene kokkusaamine ning see osutus edukaks. Meie isa sulandas end seltskonda; arutati erinevaid asju, tutvuti kahepoolselt ning tundus, et nii mõneski punktis need kaks sobivad hästi kokku.

Soov olla koos uue armastusega

Peale esmast kohtumist hakkasid minu isa ja tema uus kaaslane rohkem aega koos veetma. Nad käisid rohkem koos õhtusööke nautimas, väljas käimas ning nende armastus muutus üha tugevamaks. Nad mõlemad tundsid end omavahel väga hästi ja soovisid olla koos ning pühendada oma tuleviku sellele, mida nad koos jagada soovisid. Selline soov oli see, mis pani nende uue suhte arenema.

Armumine, mis on ajendatud armastusest

Loomulikult on kõige olulisem see, et armumine on ajendatud armastusest. Nii minu isa kui ka tema uus kaaslane olid valmis süvenema ja suhtuma oma suhtesse tõsiselt, sest nad mõlemad soovisid olla koos ning koos elada. See tähendas, et nad kõik mõistsid, kui keeruline võib uue suhte juurutamine peresisese sõnul olla, kuid siiski usaldati oma tundeid, mille tulemusena on nad tänaseni koos.

Kokkuvõtvalt saavutasid mu isa ning tema uus kaaslane teineteise leidmisel suurt edu, sest nad leidsid tänu internetile ühise keele ning tegid suhte arendamiseks palju pingutusi. Nad veetsid rohkem aega koos ja keskendusid oma suhtele. Kõige olulisem on, et nende armumine ja suhe oli ajendatud armastusest ning sobivusest. Uus suhe on mu isa jaoks olnud edukas ja tõeliselt õnnelik algus.