Nullkulu

Nullkulu

kuidas mu isa uue naise sai?

Kuidas mu isa uue naise sai

Nii hulljulgeks kui see ka ei kõla, siis mu isa on nüüd uuesti abiellunud. Seega otsustasin kirjutada sellest, kuidas see kõik juhtus ja kuidas minu pere seetõttu muutus. See artikkel ei ole üksikasjalikult kõigest, mis sellega kaasnes, kuid annab üldise ülevaate sellest, kuidas kogu olukord lahendati.

Kõik algas umbes kaks aastat tagasi, kui mu isa läks lahku oma endisest naisest. Kõik tundus olevat korras, sest paljud lahutavad paarid suudavad oma lastele rahumeelselt edasi elada. Isa ja ema oskasid paremini kui enamik vanemaid jagada laste kasvatamisega seotud kohustusi, ning ema elas meie naabruses, seega ei olnud isa ja ema vahelisi lapsele jõukohaseid kohtumisi rasked korraldada.

Kuid siis juhtus midagi ootamatut. Isa kohtus Mariega. Marie oli algselt õpetaja koolis, kus isa töötas. Nad nägid üksteist sageli, kuid alati tööalaselt. Siiski tundis isa, et ta sai temalt erilise erutava energia, mida ei olnud kogenud juba aastaid. Ta ütles, et ta tundis end teda nähes elavana. Mu isa ei saanud aga aru, mida ta tunneb. Ta oli siiski hiljuti lahku läinud ja ei tahtnud end uuesti siduda.

Marie tundis samamoodi. Ta ei olnud kunagi kaalunud suhte alustamist oma töökaaslasega, kuid tundis äkki end tema läheduses mugavalt. Nad hakkasid rohkem suhelda ja märkasid, et neil oli palju ühist. Nad käisid väljas ja veetsid aega koos. Isa rääkis mulle temast ja ma olin rõõmus, et ta on leidnud kellegi, kellega koos aega veeta.

Tundsid taastumist, kuid Maria surm tuli šokina

Isa tundis ennast tõeliselt õnnelikuna. Ta käitus nagu noor armunud ning me olime tõesti rõõmsad, et ta leiab endale taas pere. Nagu öeldakse, võidab armastus kõik. Algusajast saadik olid nad teadaolevalt koostöövalmid ja üksteist toetavad. Meil oli rõõm neid koos näha.

See kestis nii mõnda aega, kuid kahjuks juhtus midagi õudset. Maria suri ootamatult. See juhtus nii kiiresti, et me ei saanud arugi, mis juhtus või miks see juhtus. Isa oli taas kord kaotanud kellegi, keda ta armastas. See oli tõesti raske nii talle kui ka meile, tema lastele.

Kui Marie suri, tundis isa end pärast seda jube tühjana. See oli väga raske aeg, kuid ta suutis edasi minna. Ta sai aru, et peab endale uue naise leidma, kellega koos oma ellu edasi minna. Hiljem kohtus ta uue naisega ja nad abiellusid.

Kokkuvõte

Kui inimesed surevad, on alati hirmutav ja raske mõista, mis juhtus. Isale oli tema uue naise eelmise mehe surm raske, kuid ta suutis edasi liikuda ning leida endale uue naise, kellega koos oma ellu edasi minna. Kui pereliikmeid jääb ilma kellegi väga lähedaste, on oluline kogeda tuge ja armastus kõigi ümberningiuvate inimeste poolt, et abistada antud vapustavates olukordades.