Nullkulu

Nullkulu

kuidas paigaldada trimmeri jõhvi?

Kuidas paigaldada trimmeri jõhvi

Kui oled alles alustav aiapidaja, võib õige trimmeri jõhvi paigaldamine olla suur väljakutse. Paljud inimesed kardavad, et nad teevad midagi valesti, mis võib viia trimmeri rikki minemiseni. Aga pole vaja muretseda, see on üks lihtsamaid ja kiiremaid asju, mida sa oma aiaga seoses teha saad.

Selle juhendi abil võid kindel olla, et paigaldad jõhvi õigesti. Sa saad teada kõik nipid ja trikid, kuidas trimmeri jõhvi paigaldamine võib olla kiire, lihtne ja tõhus.

Valmistu ette

Enne jõhvi paigaldamist arva välja, millist jõhvi või nööri oma trimmerile vajad. Sirvi trimmeri kasutusjuhendit, et teada saada, millist tüüpi jõhvi või nööri kasutada. See sõltub tavaliselt piirkonnast, kus elad ja millist tüüpi muru sul on. Võta endale sobiv jõhvikärp ja veendu, et sa oled kõik vajaliku olemasolu kindlaks teinud.

Eemalda trimmeri pea

Järgmine etapp on trimmeripea eemaldamine. Enamik trimmerite pead on kinnitatud keermestatud korgiga. Keera kork lahti ja eemalda pea.

Eemalda vana jõhv

Eemalda vana jõhv ja uurida trimmeripead. Vana jõhvi tavaliselt kergelt takerdunud trimmeripea sees. Lükka jõhv kerimispealt välja.

Pinguta uus jõhv

Järgmiseks tuleks uus jõhv pingutada. See sõltub trimmeripeast, kuid enamasti on see lihtne protsess. Keera jõhv läbi pesa, seejärel kerime seda hoobati ümber.

Kuna igal trimmeril on oma meetod jõhvi pingutamiseks, tuleks sul järgida selleks sulle antud juhiseid.

Lõika jõhv õiges pikkuses

Pärast pingutamist lõika jõhv lõikuri abil õigesse pikkusesse. Kui oled valmis, võid uue jõhvi nö trimmeripeale paigutada.

Liiguta jõhv õigesti

Lõppiga liiguta jõhv õigesti. Selleks pead juhinduma trimmeri kasutusjuhendist, kuna enamikel trimmeritel on oma seaded jõhvi pikkusele ja pööretele. Kindlasti loe hoolega läbi juhend ja kohanda seadeid vastavalt sellele.

Kiire paigaldamine

Lõplik näpunäide, kuidas trimmeri jõhvi kiiresti paigaldada, on osta jõhvi, mis on spiraali sees. Seda tüüpi jõhv sisaldab kahte osa, mis on omavahel kootud. Selle tulemuseks on rohkem jõudu ja kiirust lõikamisel.

Kokkuvõtvalt saad valida kerge vaevaga trimmeri jõhvi auto aiahoolduseks. Kärbi muru ja tegele aiatöödega palju kiiremini kui kunagi varem. Õnneks on trimmeri jõhvi ettevalmistamine ja paigaldamine lihtne protsess ja selle järgimine ei võta kaua aega. Enne tegutsemist veendu, et oled trimmeri kasutusjuhendit hoolikalt uurinud ja oled valinud õige jõhv tüübi vastavalt oma vajadustele. Nüüd võidki rahulikult alustada trimmeriga töötamist ja nautida oma aeda.