Nullkulu

Nullkulu

kuidas muuta gmaili parooli?

Kuidas muuta Gmaili parooli: samm-sammult juhend

Gmail on üks populaarsemaid e-posti teenuseid maailmas. Kui soovite oma konto turvalisust suurendada, on oluline regulaarselt oma parooli muuta. Gmaili parooli muutmine on lihtne protsess, mis võtab vaid paari minutit. Järgnevad juhised aitavad Teil edukalt oma Gmaili parooli muuta.

Avage Gmaili konto sisselogimisleht

Esimene samm Gmaili parooli muutmiseks on avada Gmaili konto sisselogimisleht. Selleks avage Google’i koduleht ja klõpsake paremal üleval nurgas oleval valikul “Gmail”. Seejärel klõpsake “Logi sisse”.

Logige oma kontole sisse

Sisestage oma e-posti aadress ja vajutage nuppu “Järgmine”. Sisestage oma parool ja vajutage nuppu “Logi sisse”.

Avage oma konto turvaseaded

Kui olete oma kontole sisse loginud, klõpsake oma profiilipildil paremal üleval nurgas. Seejärel valige rippmenüüst “Google’i konto”.

Valige “Turvalisus”

Klõpsake vasakul olevast menüüst “Turvalisus”.

Klõpsake “Parool”

Lehe allservas leidke ja klõpsake “Parool”.

Sisestage oma uus parool

Sisestage uus parool kaks korda ettenähtud lahtritesse. Veenduge, et uus parool oleks piisavalt tugev ja varasema parooliga erinev. Tugev parool peaks koosnema vähemalt kaheksast tähemärgist, sealhulgas numbrite, suur- ja väiketähtede ja sümbolitega.

Salvestage uus parool

Kui olete edukalt oma uue parooli sisestanud mõlemasse lahtrisse, klõpsake nuppu “Muuda parooli”.

Logige välja oma kontolt

Veenduge, et olete kontolt välja logitud. Selleks klõpsake paremal üleval nurgas oma profiilipildil ja valige rippmenüüst “Logi välja”.

Kokkuvõtteks

Gmaili parooli muutmine on üsna lihtne protsess, kui järgida neid samme. Muutke oma parooli regulaarselt ja veenduge, et uus parool oleks piisavalt tugev, et kaitsta oma kontot pahatahtlike rünnakute eest. Kui Teil on probleeme parooli muutmisega, pöörduge abi saamiseks Google’i klienditoe poole.

Gmaili parooli muutmine on oluline samm Teie e-posti konto turvalisuse tagamiseks. Kasutage seda juhendit oma parooli muutmiseks ja veenduge, et Teie konto oleks kaitstud.