Nullkulu

Nullkulu

kuidas muusikat alla laadida?

Kuidas muusikat alla laadida – põhjalik juhend

Muusika on osa meie elust igapäevaselt. Me kuulame seda autodes, kodudes, kinos, kohvikutes ja mujal. Kuidas muusikat aga alla laadida, et saaksime selle kaasa võtta ja nautida seda ka internetiühenduseta olekus? Selles artiklis jagame põhjalikku juhendit, kuidas laadida alla muusikat erinevatelt allikatelt.

Põhilised allikad, kust saab muusikat alla laadida, on veebilehed nagu Youtube, Soundcloud, Spotify, Deezer ja paljud teised. Igal lehel võib olla erinev allalaadimise meetod. Siin on mõned põhilised sammud, mida tuleks teha enne muusika alla laadimist erinevatelt lehtedelt:

Kontrolli autoriõigusi

Enne kui allalaadimist alustate, veenduge, et teil on õigus seda muusikat allalaadida. Mõned allikad nagu Youtube ja Soundcloud võivad lubada amatööridele muusika alla laadida, kuid enamik ametlikke plaate ja lugusid nõuab litsentsi. Kontrollige alati, kas allikas lubab muusika allalaadimist.

Valige sobiv allalaadimisprogramm

Kasutage turvalist ja efektiivset allalaadimisprogrammi nagu Internet Download Manager, 4K YouTube Downloader või Freemake. Need programmid võimaldavad teil valida sobiva failiformaadi ja tagavad, et kõik allalaaditud allikad on ohutud ja viirusevabad.

Laadige alla MP3-formaadis

Kui küsitakse, millises formaadis allalaadimist soovite, valige MP3. See on universaalne formaat, mida saab mängida kõigil seadmetel ja muusikapleierites.

Valige sobiv asukoht

Muusika allalaadimisel peaksite valima sobiva asukoha, kuhu muusikafail paigutatakse. Näiteks kausta Muusika või helifailid. See aitab teil kergesti leida allalaaditud faili ja sellele hõlpsasti juurde pääseda.

Allpool kirjeldatakse üksikasjalikumalt muusika allalaadimist erinevatelt lehtedelt:

Muusika allalaadimine Youtube’ist

Youtube on üks populaarsemaid veebilehti, kus saate muusikat kuulata ja videoid vaadata. Kasutajad saavad Youtube muusikat alla laadida tasuta online ja offline-kuulamiseks. Seda tehakse mitme allalaadimisprogrammi abil, näiteks Freemake YouTube to MP3 Converter, 4K Video Downloader jne.

Leia õige laul

Youtube’ist muusika allalaadimiseks on oluline esmalt hea kvaliteediga lugu leida, et allalaaditud fail oleks hästi teostatud ja kõlav. Sirvige Youtube’i kategooriaid ja tooteid ning leidke sobiv video. Märkige üles video nimi, autori ja albumi nimi.

Kasutage allalaadimisprogrammi

Pärast sobiva video leidmist laadige alla sobiv allalaadimisprogramm ja installige see. Mõned programmid on tasulised, kuid paljud neist on ka tasuta.

Valige vajalikud sätted

Allalaadimisprogrammi käivitamisel valige vajalikud seadistused. Nende hulka kuuluvad formaat (MP3), kvaliteet ja kausta asukoht, kuhu fail salvestada. Seejärel kleepige Youtube’i video link oma allalaadimisprogrammi.

Lae video alla

Kui olete veendunud sobivates sätetes, klõpsake allalaadimisnuppu. Kui allalaadimine on lõppenud, saate muusikat vabalt kuulata.

Muusika allalaadimine Soundcloud’ist

Soundcloud on veel üks muusikalaadimise populaarne leht. Sellel on lugupeetud muusikute loodud lugude kogumik. Soundcloud pakub tasuta ja tasulist muusikat, mida saab lihtsalt alla laadida.

Leidke sobiv laul

Leidke sobiv laul, mida tahaksite alla laadida, näiteks kasutades Soundcloudi otsingut. Noteerige lugude artisti, albumi ja laulu nimi.

Kasutage allalaadimisprogrammi

Leidke usaldusväärne allalaadimisprogramm, mida on soovitatav kasutada. Installige see oma arvutis ja valige sobivad sätted.

Kleepige link allalaadimisprogrammi

Minge tagasi Soundcloud-i lehele ja kopeerige oma lemmiklaulu link. Seejärel tuleb link kleepida oma allalaadimisprogrammi selle keerukustega toimetulekuks. Kui olete lõpetanud, klõpsake allalaadimisnuppu ja laske allalaadimise protsessil lõpule jõuda.

Spotify muusika allalaadimine

Spotify on veel üks tuntud muusikalaadimiste allikas. Neile, kes soovivad seda kasutada, on tasuline kuutasu, kuid kui olete ostnud litsentsi, ei pea te muretsema muusika allalaadimise pärast.

Laadige alla Spotify

Laadige alla ja installige Spotify vastavalt oma seadmele ning looge konto. Kui olete juba kasutaja, logige sisse.

Valige ja lisage muusikat oma esitusloendisse

Leidke oma lemmikartist ja laulud. Valige lugu ja klõpsake nuppu „Lisa oma esitusloendisse“. Kui olete lisanud kõik lood, mida soovite alla laadida, saate need alla laadida.

Valige sätted

Klõpsake seadete ikoonil ja lülitage automaatne allalaadimine sisse. Kui kõik on valmis, kuvatakse kõik allalaetud lood teie arvutis või seadmes, et saaksite neid esitada.

Järeldus

Selles artiklis oleme andnud ulatusliku juhendi selle kohta, kuidas allalaadida muusikat erinevatest allikatest nagu Youtube, Soundcloud ja Spotify. Te ei pea enam küsima, kuidas õigesti teha, piisab sellest, kui järgite lihtsaid samme ja valite sobiva allalaadimisprogrammi. Enne allalaadimist kontrollige kindlasti, kas teil on õigus muusikat alla laadida. Olge ohutud ja nautige oma lemmikmuusikat igal pool ja alati!