Nullkulu

Nullkulu

kuidas youtubest muusikat arvutisse tõmmata?

Kuidas Youtubest Muusikat Arvutisse Tõmmata: Parimad Lahendused

Kas olete kunagi leidnud end soovist tõmmata YouTube’ist oma lemmikmuusikat arvutisse, kuid ei tea, kuidas seda teha? Võib-olla olete juba proovinud mõnda meetodit, kuid need pole andnud soovitud tulemusi. Õnneks on olemas mitmeid viise, kuidas saate lihtsalt ja kiirelt oma lemmikmuusikat Youtubest arvutisse tõmmata. Selles artiklis kaalume parimaid meetodeid, mis aitavad teil oma lemmiklaule YouTube’ist lihtsalt arvutisse alla laadida.

Lae alla YouTube’i Video Laadija

YouTube’i Video Laadija on tasuta laadimisprogramm, mis võimaldab teil YouTube’i videoid alla laadida ja teisendada MP3-vormingusse. Sellele tarkvarale paigaldamise eelis seisneb selles, et see genereerib kokkusurutud MP3-faili kõrge kvaliteediga, sõltumata videost, mida laadite alla. Mõnes mõttes on see kõige kiirem ja lihtsam viis laadida alla oma lemmikfinaali YouTube’ist.

YouTube’i Tõmburitarkvara

YouTube’i Tõmburitarkvara on veel üks hästi tuntud video- ja heliefektide allalaadimistarkvara. Peamised eelised on, et see programm töötab kiiresti ja usaldusväärselt ning võimaldab teil kindla video kvaliteedi salvestada, valides videote resolutsiooni. See tarkvara saab koodida ka MP3-vormingusse ning lisada metaandmed salvestatud muusikafailidele, mida võib vajada hilisemaks kasutamiseks.

Ülekanne, Et Tõmmata Muusikat Youtubest

Kui olete iPhone, iPad või iPod kasutaja, oleks iTunesi abil muusika tõmbamine teie jaoks kõige sobivam meetod. Kui olete seadme juhtmed arvutisse ühendanud, avage iTunes. Sisestage oma muusikavideo nimi otsinguribale. Samuti võite kasutajanime või youtube-video URL-aadressi lisada. Peate lihtsalt YT-URL-aadressi kopeerima ja iTunes’i kleepima “File” menüü “Add File to Library” valikule. Kui olete YouTube’i videosalvestuse kaardistanud oma iTunesi raamatukogus, valige lihtsalt uus playlist või kausta nimi ja saate oma Youtube’i loodusmuusika arvutisse tõmmata.

Utilitariivne Tarkvara: VLC Media Player

VLC arvutiprogramm on ennekõige kasuliku tarkvarana tuntud. Selle üheks võtmeeeliseks on YouTube’i videote streamimise võimekus, mis võimaldab teil kohandada kõiki funktsioone ja vajadusel spetsialiseeruda helijõudluse kvaliteedile. VLC Media Player on mitmeotstarbeline tarkvara, mille abil saate vabalt Youtube’ist mis tahes video või heli allalaadida ning seejärel neid mis tahes formaadis esitada. Tavaliselt võib see utiliit pakkuda usaldusväärseid andmebaase, mis suudavad tarkvara automatiseerida ja tagada maksimaalse jõudluse.

Keevitusseadmed

Kui teil on vahendite ja tarkvara osas piiranguid, peate proovima tarkvaratööriistade alternatiivina kasutada salvestusseadmeid. Tehniliselt on see ka pikk ja keeruline protsess, välja arvatud siis, kui teil on õige lisavarustus. Siiski on USB-kaabel, mille saate ühendada kahe seadme vahel ilma teiste tarvikuteta, kuid erinevalt teistest meetoditest on see lahendus kõige aeganõudvam.

CONCLUSION

Kokkuvõttes, kui soovite lihtsasti tõmmata muusikat Youtubest, on teil erinevaid viise, kuidas seda teha. Kaks peamist meetodit on läbi laadimisprogrammi kasutamine või tarkvara, mis võimaldab videote muundamist mp3-failiks. Nende kahe meetodi abil saate lihtsasti oma lemmikmuusikat laadida arvutisse ilma palju vaeva ja aega kulutamata. Kuna iga meetod nõuab erinevaid lahendusi ja seadmeid, tuleks valida meetod, mis sobib teie jaoks kõige paremini vastavalt teie seadmele ja vajadustele. Järgides selles artiklis kirjeldatud meetodeid, saate hõlpsasti tõmmata Youtubest muusikat arvutisse.

Kokkuvõtlikult tuleks ka rõhutada, et enne sisu allalaadimist tuleks veenduda, et seda teete seaduslikul viisil ning et teil on õigused seda teha. Samuti tuleks olla ettevaatlik, kui soovite Youtube’ist tõmmata muusikafaili kasutajaõiguste tõttu kaitsmata sisu. Siiski, kui juhendit järgides nõuetekohaselt tõmmata oma lemmikmuusikat Youtubest, saate kindlasti nautida nii lihtsust kui ka kiiret tulemust.