Nullkulu

Nullkulu

kuidas tõmmata youtubest muusikat telefoni?

Kuidas tõmmata YouTubest muusikat telefoni

Kas olete kunagi soovinud alla laadida lemmik lugusid YouTubest oma telefonis? Hea uudis on see, et see on täiesti võimalik. Sellest artiklist leiad uued viisid, kuidas tõmmata muusikat YouTubest oma telefoni lihtsate sammudega.

Kasuta tõmmatava muusika veebibrauserit.

Kõige esimene viis muusika tõmbamiseks YouTubest on kasutada oma telefoni veebibrauserit ning sisestada otsingusse YouTube.com ning seejärel otsida oma lemmikmuusikat, mida soovite tõmmata. Nüüd leidke sobiv video ning valige “Jaga” nuppu ning toksige seejärel “Link”. Koputage nuppu “Kopeeri” ning avage uus leht, veebibrauseris, milleks võiks kasutada näiteks “KeepVid.com”. Lihtsalt kleebi video aadress “KeepVid.com” veebisaidi otsinguribale ning laadige video alla. Muusika on nüüd teie seadmes olemas.

Kasuta tasuta alla laadimise rakendusi.

Teine võimalus on kasutada telefoni tasuta Allalaadimise rakendust. Play poes on palju tasuta rakendusi Universe, kus saab alla laadida nii muusikat kui ka videosid, kui olete leidnud soovitud muusikavideo, tuleb valida Download nuppu, ning muusika on tänasest teie telefoni olemas.

Kasuta muusika tõmbamise rakendusi.

Kui otsite veelgi lihtsamat lahendust, võib teie jaoks sobida YouTube’i muusika tõmbamise rakendus nagu näiteks “iTube” või “YouTube Downloader”. Kui olete rakenduse oma seadmes alla laadinud, saate hõlpsasti sisestada muusikavideos oleva lingi ning alla laadida muusikat oma telefoni.

Kasuta muusika striimimise rakendusi.

Kui teile ei meeldi oma telefoni salvestada muusikafailid, võib teie jaoks olla parem lahendus muusika striimimise rakendused nagu näiteks “Spotify”. Rakendus pakub teile suurt muusikavalikut, mida saate kuulata otse oma mobiiltelefonist.

Lõpuks

Järelduseks, muusika tõmbamine YouTubest oma telefoni pole sugugi keeruline. Siiski tuleks ka meeles pidada autoriõigust, sellega seotud probleemide vältimiseks. Erinevaid variante on mitmeid, kuid parima lahenduse leiate enda jaoks ise. Kui järgite ülaltoodud samme, saate mõne minuti jooksul nautida oma lemmikmuusikat oma telefonis. Nautige oma muusikalist kogemust!