Nullkulu

Nullkulu

kuidas mõõta rinnahoidja suurust?

Kuidas mõõta rinnahoidja suurust

Rinnahoidja sobiva suuruse leidmine on oluline, et tagada mugavus ja toetus igapäevaste tegevuste ajal ning eriti füüsilise tegevuse ajal. Õigesti valitud rinnahoidja suurus tagab, et rinnahoidja istub mugavalt ja kindlalt kogu päeva vältel. Paljud naised kannatavad vale suurusega rinnahoidjate kandmisest põhjustatud ebamugavuste tõttu, mis võib kaasa tuua terviseprobleeme, nagu näiteks seljavalud ja õla vigastused.

Kuidas mõõta rinnahoidja suurust

Enne rinnahoidja suuruse mõõtmist tuleks veenduda, et rinnahoidja on õigesti seljas ning et selle rihmad on reguleeritud vastavalt vajadusele. Kui rinnahoidja rihmad on liiga lõdvalt või tihedalt kinnitatud, võib see moonutada saadud mõõtmistulemusi.

Mõõdulindi või mõõdulindi ja peegli abil saate mõõta rinnahoidja sobiva suuruse leidmiseks järgmisi punkte:

Rinnalaba all asuv ribivahemik

Mõõtke rinnalaba all asuvast kohtadest mõlemalt poolt keha ning kindlaks tehke rindade laiuse mõõt. Seejärel märkige see, kui teete ilma abimehhanismideta.

Rinna ümbermõõt

Mõõtke rinna suurim mõõt. Selleks asetage mõõdulint rinnalaba tipust rindade kõrgeimate kohtadeni ja seejärel mõõtke rinna ümbermõõt. Peate tähelepanu pöörama sellele, et mõõdulint oleks horisontaalselt rinnalaba tipust ümber rinna, sõltuvalt rindade kujust ja suurusest, erineb mõõtmiste tulemus.

Lisaks neile kahele punktile on oluline mõõta ka sügavust, mis mõjutab rinnahoidja kõrgust. Järgmiseks saate teada, kuidas mõõta rinnahoidja sügavust või “kumerust”. Selleks:

Sügavus

Seda mõõdetakse rinna kõrgeimast punktist, mõõtes alla rinnajoone keskjooneni. Kui mõõtsite rinda ribide all, siis mõõtke sügavus ribide all olevast punktist.

Kui olete leidnud need kolm mõõtmist, olete valmis sobiva rinnahoidja suuruse leidmiseks. Soovitatav on kasutada allpool toodud tabelit, mis aitab teil sobiva suuruse leidmisel.

Õige rinnahoidja suuruse leidmine on mugavuse ja toetuse tagamiseks igapäevaste tegevuste ajal hädavajalik. Kuid tuleb meeles pidada, et rinnahoidja suurus võib eri brändide ja mudelite vahel pisut erineda, seega on soovitav proovida rinnahoidjat enne ostu tegemist.

Kokkuvõte

Sobiva rinnahoidja suuruse leidmine on oluline, et tagada mugavus ning rinnahoidja sobimine hästi ja kindlalt kogu päeva vältel. Rinnahoidja suuruse mõõtmisega kaasneb mõningane väljakutse, kuid hoolikalt valitud suurus tagab, et saavutate parima vormi ja funktsiooni. Tudeng, uurige veidi rohkem ja olge kindel, et teie valitud rinnahoidja suurus vastab õigetele mõõtmistele, et tagada maksimaalne mugavus ja toetus.