Nullkulu

Nullkulu

kuidas kustutada google kontot?

Kuidas kustutada Google’i konto?

Kui olete otsustanud Google’i konto kustutada, on hea teada, et see protsess võib olla üsna lihtne. Konto kustutamiseks tuleb järgida mõningaid samme. Kuidas seda teha?

Sisene Google’i konto seadetesse

Konto kustutamiseks peate kõigepealt sisestama oma Google’i konto seaded. Teie Google’i konto seaded leiate, kui avate oma Google’i kontos lehe “Minu konto” jaotuse.

Minge konto seadetele

Kui olete oma Google’i konto seadetele jõudnud, peate alustama konto kustutamist. Selleks tuleb valida võimalus “Andmete ja isikliku teabe haldamine”. Seejärel peate klikkima lingil “Konto kustutamine või Google’i teenuste eemaldamine”.

Valige võimalus, mis vastab konto kustutamise soovile

Kui soovite oma Google’i konto täielikult kustutada, tuleb valida võimalus “Google’i konto kustutamine”. Pärast seda peate oma identiteedi kinnitamiseks sisestama oma Google’i konto parooli.

Kinnitage konto kustutamine

Kui olete sisestanud oma parooli, siis peate kinnitama oma konto kustutamise. Selleks tuleb klikkida “Järgmine” nupul ja tutvuda kõigi konto kustutamise tingimustega. Kui olete näinud neid tingimusi, siis saate klikkida “Kustuta konto”.

Konto kustutamine on nüüd lõpetatud. Kui konto kustutamine on valmis, saate seda enam taastada.

Google’i konto kustutamine: mis toimub pärast seda?

Teie Google’i konto kustutamine mõjutab järgmist:

Te ei saa enam oma Google Drive’i dokumente, kalendrit, e-kirju jne kasutada.

Te ei saa enam kasutada Google’i teenuseid, nagu Gmail, Google’i kaardid, Google Play jne.

Teie Google’i konto loodud kasutajanimi enam ei ole saadaval.

Te ei saa enam kasutada Google’i teenuseid, mille jaoks olete tasunud.

Kas on võimalik oma konto kustutamist tagasi võtta?

Konto kustutamise tagasivõtmine sõltub sellest, kui kaua on möödunud alates konto kustutamisest.

Kui konto kustutamisest on möödunud vähem kui 2 nädalat, saate oma konto taastada. Kui konto kustutamisest on möödunud üle 2 nädalat, siis kahjuks te ei saa oma konto taastada.

Kokkuvõte

Google’i konto kustutamine on lihtne protsess, kui teate täpselt, mida teha. Konto kustutamiseks tuleb järgida mõningaid samme. Kui olete täpselt teada saanud, mida teha, siis konto kustutamine on lihtne.

Kui olete otsustanud oma Google’i konto kustutada, siis ei saa te enam oma Google Drive’i dokumente, kalendrit, e-kirju jne kasutada. Samuti ei saa enam kasutada Google’i teenuseid, nagu Gmail, Google’i kaardid, Google Play jne.

Kõige olulisem on meeles pidada, et konto kustutamine on tehtud ning seda enam ei saa taastada. Kui olete otsustanud oma konto kustutada, siis peate olema kindel, et olete selleks valmis.