Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha paypal kontot?

Kuidas teha PayPal kontot: lihtsad sammud internetis maksmiseks

Maksmine internetis PayPal’i kaudu on mugav ja turvaline viis, kuidas osta kaupu ja teenuseid, nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Selleks, et saaksid PayPal’i kasutada, tuleb sul luua konto, mis võtab aega vaid mõne minuti ning on täiesti tasuta. Järgnevalt selgitame, kuidas teha PayPal kontot samm-sammult.

Mine PayPal kodulehele ja klikka nuppu “register”

Avaneb uus lehekülg, kus saad valida kahe erineva konto tüübi vahel – “business” või “personal”. Enamikul juhtudel on sul vaja isiklikku kontot.

Järgmisena tuleb sul täita ankeet, kuhu sisestad oma isikuandmed – nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress. See võib tunduda tüütu, kuid see protsess on vajalik sinu turvalisuse tagamiseks.

Kui oled oma andmed sisestanud, siis tuleb sul valida kindel salasõna, mida sa ei kasuta mujal. Kuna PayPal konto on seotud sinu raha ja maksetega, on oluline, et salasõna oleks tugev ja turvaline.

Järgmiseks tuleb sul valida kindel küsimus ja vastus, mida kasutatakse siis, kui sa unustad salasõna ning soovid seda taastada.

Nüüd pead klikkima nupule “submit”, et saata oma andmed kontrollimiseks. Järgmiseks tuleb sul valida makseviis, mida kasutad raha kandmiseks PayPal’i kontole. Saad valida erinevate krediitkaartide või pangakonto vahel.

Nüüd oled loonud oma PayPal konto! Saad siseneda kontole, kasutades valitud e-posti aadressi ja salasõna.

PayPal konto kasutamine ja maksmine internetis on väga lihtne. Kui oled sooritanud ostu, siis liigub raha sinu PayPal kontole ning edastatakse seejärel kaupmehele, kellelt oled toote ostnud.

Kokkuvõte

Kui soovid maksta internetis kiirelt, mugavalt ja turvaliselt, siis on PayPal üks parimaid valikuid selleks. Konto loomine on lihtne ning tasuta. Et tagada enda ja oma raha turvalisus, tuleb meeles pidada, et PayPal konto loomisel tuleb sisestada täpsed ja korrektsed isikuandmed ning valida tugev ja turvaline salasõna.

PayPal’i konto abil saad maksta nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt ning osta kaupu ja teenuseid mugavalt ja kiiresti.