Nullkulu

Nullkulu

kuidas kasutada apple pay?

Kuidas kasutada Apple Pay

Apple Pay on kaasaegne maksemeetod, mis võimaldab teil kiiresti ja mugavalt erinevaid oste sooritada. Selle artikli eesmärk on tutvustada teile, kuidas Apple Pay töötab ja kuidas seda kasutada.

Mis on Apple Pay?

Apple Pay on Apple’i poolt loodud digitaalne maksemeetod, mis võimaldab teil oma iPhone’iga, Apple Watchiga või Maciga teha oste kauplustes, veebis ja rakendustes. Apple Pay kasutab teie seadmetes olevat NFC kiipi kontaktivabade maksete tegemiseks, samuti Touch ID või Face ID funktsioone teie makse kinnitamiseks.

Kuidas aktiveerida Apple Pay?

Apple Pay kasutamiseks peate kõigepealt aktiveerima oma Apple Pay rakenduse. Kui teil on uusim versioon Apple’i tarkvarast, on Apple Pay funktsioon automaatselt saadaval. Kui see pole saadaval, minge Apple’i Pay rakendusele ja klõpsake nuppu “Lisa kaart” ja järgige juhiseid.

Kuidas maksta Apple Pay abil?

Apple Pay abil maksmiseks avage lihtsalt oma iPhone, Apple Watch või Mac ja hoidke seda kontaktivabade maksete vastuvõtjale lähedal. Teie seade tuvastab makseterminali ja palub teil isitsu kinnitada, kasutades Touch ID või Face ID funktsioone. Kui makse on kinnitatud, võetakse raha teie pangakontolt maha.

Kas Apple Pay on turvaline?

Jah, Apple Pay on turvaline maksemeetod. Apple Pay kasutab ainulaadset seadmeid identifitseerivat numbrikombinatsiooni (Device Account Number), mis asendab teie päris pangakaardi numbri. Lisaks sellele kasutab Apple Pay ühekordset kinnituskoodi igale maksele, muutes maksmise turvalisemaks kui traditsioonilisemad maksemeetodid.

Millised kauplused toetavad Apple Pay kasutamist?

Apple Pay on juba laialt levinud maksemeetod, mis on saadaval paljudes erinevates kauplustes üle maailma. Apple Pay toetavad SuperAlko, Maxima, Rimi, Selver, Circle-K ja veel paljud teised poed üle maailma. Täpsema nimekirja Apple Pay toetavatest müüjatest saate Apple Pay kodulehelt.

Kokkuvõte

Apple Pay on ideaalne maksemeetod neile, kes soovivad teha oste kiiresti ja mugavalt ning soovivad oma makseviisiga ka turvalisem olla. Selle artikli loetletud juhiste järgimine peaks olema piisav selleks, et hakkate Apple Pay’d kasutama ning kui teil on jäänud midagi arusaamatuks, võtke ühendust oma pangaga või kasutage Apple’i tugiteenust.