Nullkulu

Nullkulu

kuidas juuksed kiiremini kasvama panna?

Kuidas juuksed kiiremini kasvama panna

Kui oled mõelnud, kuidas kiirendada oma juuksekasvu, siis sa ei ole üksi. Paljud inimesed unistavad pikkadest, kuulumistundega juustest, kuid kaaluvad sageli raskeid meetodeid, mis võivad kogu protsessi hoopis raskemaks muuta. Siiski, on õnneks palju lihtsaid viise, kuidas kasvatada oma juukseid tervislikult ja loomulikult.

Kuidas saada pikemad juuksed?

Oluline on alustada õigesti. Kõigepealt tuleb mõelda, mida endale sisse sööd. Tervislik toitumine on kriitilise tähtsusega terve keha jaoks, sealhulgas ka juuste ja küünte jaoks. Sisalda oma toidulauda rohkem valke, mis on hea ehitusmaterjal sinu kehale. Erinevad valgurikkad toidud nagu liha, kana, munad, kaunviljad ja kalad, tasakaalustavad kõiki vajalikke toitaineid, mis su keha kiirema juuksekasvu nimel vajab.

Lisaks toitumisele peaks tähelepanu pöörama ka vitaminiseeritud juuksehooldustoodete kasutamisele. Näiteks saab argaaniaõli kasutamisega tugevdada juukseid ja stimuleerida nende kasvu, samas kui sibulaekstraktiga šampoon aitab kaitsta juukseid kahjustuste eest, mis võivad juuksejuuri vigastada.

Massaaž on tõhus viis juuste kasvatamiseks

Juuksed kasvavad kiiremini, kui nende peanahka massaažitakse. Peanaha massaaž parandab vereringlust ja aitab nii tõsta juuksefolliikulitesse jõudvate toitainete taset. See on kahtlemata parim viis kiirendada juuksekasvu ilma kahjulike mõjude, nagu ravimid, välispidised raviained, plastiline kirurgia ja muud meetodid, kasutamata.

Massaažimiseks võiksid kasutada erinevaid õlisid, nagu näiteks kookosõli, oliiviõli, kaerahelbed ja kastoorõli. Teiste toiduõlide kasutamine tervete juuste eest hoolitsemiseks võib aidata tugevdada juukseid ja kaitsta neid kuivamise eest.

Oluline on olla hoolikas kui kasutad fööne, sirgendajaid või lokitange

Juuksed ei armasta sooja. Liigne kuumus võib juuste struktuuri kahjustada ja need hapraks muuta. Föönitamine võib samuti põhjustada juuste kuivamist. Kui sa siiski soovid kasutada fööni, siis vali õige föön, kasuta ka kaitsejumet, mis hoiab kuumuse juustest eemal ja kuivatab peanahka.

Vihje: Võiksite proovida ka kuivatamist hoopis juuste õhukuivatus jahtseadega, mis aitavad hoida juukseid tervena ja ühtlasi ka lisada neile sära.

Vältige liiga sagedast juuste pesemist

Juuksed ei pea olema iga päev pesemisega puhtad. Liiga sagedane pesemine võib tõsta juuste pH-taset ja kahjustada neid. Peamassaaž või šampooni kandmine peanahale ja juustele üks-kaks korda nädalas aitab säilitada juukseid puhtana ja tervena, kuid samal ajal ka peanahka kaitsta.

Kokkuvõtteks

Lihtsate meetodite abil on võimalik kasvatada oma juukseid tervislikult ja ohutult ning palju kiiremini, kui arvata oskasime. Söö tervislikult, kaitse oma juukseid liigse kuumuse ja kahjulike kemikaalide eest, stimuleeri juuksefolliikulisse jõudvate toitainete taset, massaaži oma peanahka ning pyle oma juukseid piisavalt sageli, et säilitada juustepesu tõhusus ning kaitsta oma peanahka.

Üldiselt on võimalik kiirendada oma juuksekasvu paljudel viisidel ning see protsess on lihtne kui võib arvata. Lõpetuseks tasub märkida, et see on ka rohkem kui vaid juuste kasvatamine, see on ka terve eluviisi eesmärk – nende jaoks, kes soovivad tervislikku välimust.