Nullkulu

Nullkulu

kuidas joonistada koera?

Kuidas Joonistada Koera – Lihtsad Sammud

Koera joonistamine võib olla lõbus viis oma kunstialaseid oskusi proovile panna. Koerte joonistamine võib aga olla keeruline, eriti kui te pole seda varem teinud. Selles artiklis räägime samm-sammult, kuidas joonistada koera lihtsate sammude abil.

Valige sobiv paber.
Kui soovite joonistada koera, on oluline valida vajalik paber, mis suudab teie märkmeid kandma. Tavaliselt sobib selleks joonistuspaber, kuid võite kasutada ka muid tüüpi paberit. Teil peaks olema kvaliteetne pliiats või pastapliiats, et saaksite puhta ja selge joonise.

Valige oma koera tüüp.
Teades, millist tõugu koera te joonistada tahate, võib aidata teil ettekujutust saada, millised tunnused eristavad teie koera tõugu teistest koertest.

Alustage põhistruktuuri joonistamisega.
Kui teil on teie valitud koera tüüp ja teie joonistuspaber, võite alustada raskema osaga – koera põhistruktuuriga. Kasutage lihtsaid jooni, et kiiresti luua tõukejõud oma koera lõplikule kujutisele. Määrake, kus on pea, keha, jäsemed ja saba.

Joonistage pärast detailid.
Kui teie koera põhijoonised on õiged, libistage detailide juurde. Vaadake, milliseid tunnuseid tõugu, mida te joonistate, esindatakse. Näiteks võib olla kasulik lisada märgid, nagu pruunid plekid, valged märgistused või rihmad. Konkreetsete nüansside lisamine võib teie joonisele anda isikupära ja aidata teil eristada koera oma tõust.

Joondage vajalikud jooned ja tumendage.
Kui kõik peavad osad on paigas ja teie joonis on detailne, võib teil olla vaja seda täiendavalt tumendada. Võtke tumedam pliiats ja rõhutage kontuure ning efekte koera karvkatte muutmiseks. On oluline meeles pidada, et jooniste aspekti ja välimust saab alati parandada, nii et ärge kartke joonistada ja teha neid asju, mida te pole proovinud.

Lõpetuseks, koera joonistamine on lõbus ja tõhus võimalus oma kunstiliste oskuste arendamiseks, kuna see võimaldab teil testida ja kasvatada oma loomingulisi oskusi. Loodame, et see artikkel andis teile olulisi näpunäiteid või juhiseid, kuidas joonistada koera. Seda kunsti saab praktiseerida ja arendada, et jõuda tõelise meistrini.