Nullkulu

Nullkulu

kuidas jagada arvutiga internetti?

Kuidas Jagada Arvutiga Internetti: Lihtne Juhend

Kui te soovite jagada internetti oma arvuti või sülearvuti vahel, võib see tunduda keeruline ülesanne. Kuid õnneks on see tegelikult väga lihtne protsess. Selles artiklis anname samm-sammult juhiseid, kuidas jagada arvutiga internetti.

Samm 1: Kontrollige, Kas Teil On Vajalikud Seadmed

Enne kui saate alustada arvuti jagamist internetti, peate tagama, et teil on vajalikud seadmed. Teil peab olema juhtmega internetiühendus, ruuter ja võimalus oma arvutiga wifi-ühenduse jaoks. Paljudel tänapäevastel sülearvutitel on sisseehitatud wifi-ühendus, kuid kui teie arvutil pole seda, siis peate ostma eraldi wifi-adapteri.

Samm 2: Loo Arvuti Wifi-Side

Kui teil on juba vajalikud seadmed, kontrollige, kas teie arvutil on wifi-adapter. Kui see on olemas, saate hõlpsalt luua oma arvuti wifi-side. Kui teie arvutil pole sisseehitatud wifi-adapterit, peate ostma eraldi wifi-adapteri.

Samm 3: Võrguühenduse Jagamine

Kui olete loonud oma arvuti wifi-side, peate jagama oma võrguühendust, et teie teiste seadmetel oleks juurdepääs internetile. Võrguühenduse jagamiseks peate kõigepealt klõpsama Windowsi menüünupul ja valige “Control Panel” ja seejärel valige “Network and Sharing Center”.

Valige “Change adapter settings” vasakul menüüs ja siis paremklõpsake ühendusel, mida soovite jagada. Valige “Properties” ja seejärel valige “Sharing” vahekaart. Klõpsake nuppu “Allow other network users to connect through this computer’s internet connection”.

Samm 4: Wi-Fi Võrgu Loome

Nüüd saate oma sülearvuti, nutitelefoni, tahvelarvuti ja muude seadmete jaoks luua wifi-võrgu. Mine tagasi “Network and Sharing Center” lehele ja vali “Set up a new connection or network”.

Valige “Set up a wireless ad hoc (computer-to-computer) network”. Seejärel andke oma võrgule nimi ja parool, seejärel klõpsake nuppu “Next”.

Samm 5: Ühendage Teisi Seadmeid Võrguga

Kui olete loonud oma wifi-võrgu, saate teiste seadmetega ühenduse luua pakkudes neile oma võrgu nime ja parooli. Kõik teised seadmed saavad teie võrguga ühenduda ja seejärel internetti kasutada.

Kokkuvõte

Arvutiga internetti jagamine võib tunduda keeruline, kuid tuleb mõista, et see on tegelikult väga lihtne protsess. Vajaliku seadme olemasolul saate kergesti luua oma arvuti wifi-side ja jagada internetti teiste seadmetega võrguühenduse jagamise ja wifi-võrgu loomise abil. Lihtsate sammude abil saate kiiresti oma arvuti interneti jagamise funktsiooni kasutada ja muuta oma internetiühendust veelgi kasulikumaks.