Nullkulu

Nullkulu

kuidas installida id kaardi lugejat?

Kuidas installida ID-kaardi lugejat: Selged ja lihtsad juhised

ID-kaardi lugeja paigaldamine võib tunduda üsna keeruline, kuid tegelikult on see üsna lihtne protsess. Siiski on mõned olulised punktid, mida tuleb enne alustamist arvestada. Selles artiklis räägime samm-sammult, kuidas installida ID-kaardi lugeja. Me selgitame kõike üksikasjalikult, et saaksite vajalikud toimingud teha hõlpsalt ja kiiresti.

Enne ID-kaardi lugejaga alustamist on oluline tagada, et teie arvuti vastab teatud nõuetele, sest see võib muidu põhjustada probleeme installimisel või ID-kaardi kasutamisel. Kontrollige, kas arvuti töötab operatsioonisüsteemiga Windows 7, Windows 8 või Windows Samuti peab teie arvutis olema USB port, et saaksite ID-kaardi lugeja ühendada. Kui kõik on korras, võite jätkata järgmise sammuga.

Sisestage ID-kaardi lugeja arvuti USB-porti: ID-kaardi lugeja sobib tavaliselt ideaalselt arvuti tagumise USB-pesaga, kuna see tagab stabiilsema ühenduse. Kaasaegsetel arvutitel on rohkem kui üks USB-port, nii et valige lihtsalt vaba pesa.

Ühendage ID-kaart lugejasse: Kui olete ID-kaardi lugeja arvutiga ühendanud, asetage oma ID-kaart lugejasse nii, et kaardi kiip oleks lugejas oleva punase valguse all. ID-kaart peaks olema kiibi pool allapoole. Kui kaardilt on PIN-koodi küsitud, esitage sisend Õige PIN-koodi küsimise korral. Seejärel võite jätkata järgmise sammuga.

Laadige alla vajalik tarkvara: Enne ID-kaardi kasutamist peate tarkvara alla laadima. Saate vajaliku tarkvara alla laadida kas veebilehelt id.ee või tellida CD-d või mälupulka, kui teil pole kiiret internetiühendust. CD või mälupulk sisaldab ka draivereid, mis on vajalikud ID-kaardi lugeja õigeks toimimiseks.

Järgige tarkvara installimise juhiseid: Pärast tarkvara allalaadimise lõpuleviimist järgige installimisjuhiseid. Sõltuvalt teie arvuti operatsioonisüsteemist võivad juhised veidi erineda. Paljud seaded on automaatsed, kuid mõned sätete määramiseks peate ise midagi tegema. Järgige hoolikalt kõiki samme, mida installiprogramm teile palub. Kui olete kõik sammud edukalt läbinud, võite jätkata järgmise sammuga.

Kontrollige, kas ID-kaardi lugeja töötab õigesti: Nüüd, kui ID-kaardi lugeja on edukalt installitud, peate kontrollima, kas ID-kaardi lugeja töötab korralikult. Selleks avage oma arvutis asuv ID-kaardi haldusprogramm, mida te installeerisite koos tarkvaraga. Kui ID-kaardi haldusprogramm näitab kõiki teie ID-kaardi andmeid, töötab lugeja korralikult.

Lahtiühendamine: Kui lõpetate ID-kaardi lugemise oma arvuti kaudu, klikkige nupul “Eemaldamine turvaliselt” ja eemaldage ID-kaart lugejast.

Järeldus

ID-kaardi lugeja installimine on oluline, kui soovite ID-kaarti kasutada oma arvuti kaudu. Kuigi tundub, et lugeja installimine võib olla keeruline, on see üsna lihtne protsess. Kui järgite ülaltoodud juhiseid samm-sammult, saate oma ID-kaardi lugeja kiiresti ja hõlpsalt installida. Pea meeles, et kõigi sammude tegemise ajal peaksite olema hoolikas ja tähelepanelik, et vältida vigu. Loodame, et see artikkel on teile abiks ID-kaardi lugeja installimisel.