Nullkulu

Nullkulu

kuidas installida android auto?

Kuidas Installida Android Auto

Android Auto on autoinfotainment-süsteem, mis võimaldab juhil oma Android-seadet turvaliselt kasutada sõidu ajal. Selleks on vaja esmalt rakendust laadida oma mobiiliseadmesse ning paigaldada Android Auto autostüsteemi. Selles artiklis selgitamegi kuidas installida Android Auto oma autosse.

Samm 1: Kontrollige Auto Omaniku Käsiraamatut

Esimene samm on kontrollida auto omaniku käsiraamatut, et leida informatsiooni oma auto infotainmendisüsteemi kohta ning uurida, kas teie autol on juba Android Auto olemas või mitte. Kui Android Auto ei ole teie auto süsteemis eelnevalt installeeritud, siis peate järgima allpool toodud samme.

Samm 2: Laadige alla Android Auto Rakendus

Laadige alla Google Play poest Android Auto rakendus oma Android seadmesse.

Samm 3: Ühendage Seade

Pärast rakenduse allalaadimist ühendage Android seade auto USB porti. Teil võidakse paluda luba juurdepääsuks telefonile USB kaudu.

Samm 4: Navigeerige Seadmeasetustesse

Avage oma mobiiliseadmes menüü seadete alt ning valige “Ühendused” või “Bluetooth”. Veenduge, et Bluetooth on lubatud.

Samm 5: Ühendage Android Auto

Ühendage oma auto infotainmendisüsteem ja Android Auto Bluetoothi kaudu omavahel. Kui teie auto tarkvaraversioon on Android Auto jaoks piisavalt uuendatud, peaks see sujuvalt töötama, kui ühendus on loodud. Kui see ei toimi, peate kontrollima, kas teie auto toetatav tarkvaraversioon toetab Android Auto’d. Kui see on kontrollitud ja ühendus pole ikka loodud, kontrollige, kas teie telefonis on lubatud USB silumine, et seadme ühendus oleks sujuvam.

Samm 6: Seadistage Android Auto

Kui ühendus on loodud, peaks Android Auto ilmuma olemasoleva auto infotainmeni sisu kohale. Teil võidakse paluda luba rakendusele juurde pääseda ning teie telefoni ekraanil kuvatakse Android Auto avakuva.

Samm 7: Android Auto Kasutamine

Nüüd võite ohutult kasutada Android Auto funktsioone oma auto infotainmensüsteemi kaudu. Rakendus töötab sujuvalt ja see võimaldab Teil rääkida, kuulata muusikat, kasutada navigeerimisfunktsioone ja palju muud.

Kokkuvõte

Android Auto kasutamine sõidu ajal võib olla nii mugav kui ka turvaline viis oma seadme kasutamiseks. Järgige neid samme, et installida Android Auto oma autosse ning saate nautida mugavat ja turvalist sõitu. Peamine on kindlasti see, et Teil oleks sobiv mobiilseade ning korralikult süsteemile juhtmed ühendatud. Loodame, et siit artiklist saite piisavalt ideid ja kui teil on küsimusi või kommentaare, siis palun kirjutage meile kommentaaridesse.