Nullkulu

Nullkulu

kuidas haigeks jääda?

Kuidas haigeks jääda: tõhusad meetodid, et kukkuda voodisse

Haigeks jäämine on midagi, mida keegi ei taha, aga mõnikord juhtub see meiega olenemata sellest, kui palju me ennetavaid meetmeid kasutame. Kasutades mõningaid tõhusaid meetodeid on siiski lihtne oma immuunsüsteemi võitlejaid nõrgestada ja haigeks jääda. Selles artiklis vaatleme mõningaid meetodeid, kuidas tõhusalt haigeks jääda.

Ärge peske käsi regulaarselt

Üks parimaid viise haigeks jäämiseks on mitte pesta regulaarselt käsi. Kui me ei pese käsi, kogunevad kätesse bakterid ja viirused, mis võivad meile haigusi edasi anda. Seega, kui soovite haigeks jääda, siis ärge peske käsi korralikult ega sageli.

Ärge vaktsineerige end

Vaktsiinid on üks parimaid viise haiguste ennetamiseks, kuid kui soovite haigeks jääda, siis ärge vaktsineerige end. Mitmed haigused, sealhulgas gripp, difteeria ja leetrid saavad vaktsiiniga ennetatud. Kui te ei vaktsineeri end, olete palju tõenäolisemalt haigeks jäämisele avatud.

Ärge hoolitsege oma toitumise eest

Õige toitumine on oluline ka meie tervisele. Kui aga soovite, et teie immuunsüsteem oleks nõrgem ja haigused saaksid teie kehas levida, siis vältige tervislikke toite. Tarbige kiirtoitu, maiustusi ja rasvaseid toite, mis ei anna teie kehale piisavalt vitamiine ja toitaineid.

Vältige füüsilist aktiivsust

Füüsiline aktiivsus parandab meie tervist, kuid kui soovite haigeks jääda, siis vältige füüsilist aktiivsust nii palju kui võimalik. Regulaarne treening parandab immuunsüsteemi ja aitab ennetada haigusi, mistõttu vältimine aitab teil kiiremini haigestuda.

Vältige väljas liikumist

Olles rohkem siseruumides, vähendab immuunsüsteemi võimekust, et võidelda bakterite ja viiruste vastu. Kui soovite haigeks jääda, siis veetke võimalikult vähe aega väljaspool, vältides värsket õhku ja päikesevalgust.

Vältige puhkust ja une puudumist

Kui soovite haigeks jääda, siis keelduge igasugusest puhkusest ja ärge magage piisavalt. Väsimus ja kurnatus nõrgendavad immuunsüsteemi, mis muudab teid haigustele haavatavaks.

Ärge sööge ravimtaimi ja -suplemente

Ravimtaimed ja -suplemendid stimuleerivad immuunsüsteemi ja aitavad teil haigustele vastu seista. Kui soovite haigeks jääda, siis ei tohi neid kasutada.

Kokkuvõtteks, kui otsustate haigeks jääda, siis järgige ülalmainitud juhiseid. Kuid pidage meeles, et haigusel on kahjulik mõju teie tervisele ja heaolule, mistõttu on parem hoolitseda oma immuunsüsteemi eest, et ennetada haigusi ja elada tervislikku elu.