Nullkulu

Nullkulu

kuidas kiiresti haigeks jääda?

Kuidas kiiresti haigeks jääda: Komplekt meetodeid

Haigestumine pole kunagi meeldiv kogemus, kuid mõnikord, olgu see siis põnevuse otsimiseks või individuaalsetel põhjustel, võib olla soov haigeks jääda. Ükskõik, mis su põhjus ka ei oleks, siis nüüdsest tead, milliseid meetodeid kasutada, et nii kiiresti ja tõhusalt kui võimalik haigeks jääda.

Vähene uni

Esiteks, vähene uni on tõhus viis enda immuunsüsteemi nõrgendada ja haiguse tekkimiseks valmistuda. Kui soovid kiiremini haigeks jääda, peaksid pingutama selle nimel, et häirida enda unegraafikut. Parim viis selleks on hilja öösel voodisse minek ja varahommikul ärkamine. Ära maga rohkem kui neli tundi päevas ja varsti oled haiguse kriitilises seisundis.

Tervisliku toitumise ignoreerimine

Toitumine võib olla ka teine põhjus, miks sa võid haigeks jääda. Tervisliku toitumise ignoreerimine ja toiduainete tarbimise, mis on su kehal negatiivne, viib immuunsüsteemi nõrgenemisele. Söö võimalikult palju rasvast ja magusat toitu, sest see saadab kehale vale signaali. Lisaks tarbi sööke, mis võivad tekitada allergilisi reaktsioone – see on üks tõhus viis keha immuunsüsteemi rünnata ja infektsioonide vastuvõtlikumaks muuta.

Stress ja pingeline elurütm

Stress on veel üks tegur, mis sobib haigestumiseks. Kui soovid tõhusat viisi haigeks jäämiseks, võta näiteks vastu stressirohke töö või pingutav hobitegevus. See aitab põhjustada keha funktsionaalsuse lagunemise ja immuunsussüsteemi nõrgenemise. Kiire stressiallikas võib olla ka tülitsus oma lähedastega või negatiivse keskkonna keskel viibimine.

Suhtlemine haigete inimestega

Kui soovid kiirelt haigeks jääda, miks mitte tihedamini suhelda haigete inimestega? See võib tunduda isekas, kuid ainult nii võid nakatumise kiiremini kätte saada. Levinud nakkuste hulka kuuluvad vesine nohu, köha, kõhulahtisus ja bronhiit. Seega, kui soovid kogeda ühte neist, otsi üles haigla, hooajalised üritused, nagu gripihooaeg. Nakkuste risk on siin oluliselt suurem ja reaalne.

Halva hügieeniga

Halb hügieen on suurem riskitegur kui paljud inimesed arvavad. Täna on pääs haigustele palju lihtsam kui varem. Iga päev puutume kokku tuhandete inimestega ja nende kehavedelikega, mis võivad olla potentsiaalselt ohtlikud. Puudutades oma suud, silmi ja nina, hävitab meie käsi loomuliku tõkke agressiivsete patogeenide eest. Hoolitsemata puhtuse eest, nakatub keha rohkem tõenäoliselt.

Lehekülgede vahetamine

Viimane, kuid mitte vähem oluline, on soovitatav külastada meditsiiniteemalisi veebisaite ja terviseforense. Need saidid on sageli kontrollimata info allikad, kuid neid külastades saad alati uudseid inspiratsioonilisi nõuandeid haigestumise ja valu all kannatamise kohta. Huvitavate meetodite katsetamine, mis sisu kontekstis sobivad ja kasutades soovitusi, võib tähendada, et järgmine kord haigestuma hakates, ei valmista sulle üleliia raskusi.

Kokkuvõtvalt, kui soovid kiiresti ja tõhusalt haigeks jääda, siis peaksid vältima tervislikku toitumist, halba hügieeni, piirama enda und, seadma oma elu täis stressi ja külastama meditsiiniteemalisi veebisaite, et leida nauditavaid meetodeid. Need „kiired“ meetodid on küllaltki efektiivsed ja nagu tõelised kangelased – kahjustavad mitte ainult keha, vaid ka vaimu.