Nullkulu

Nullkulu

kuidas jääda rasedaks?

Kuidas jääda rasedaks – Ultimaatne juhend!

Tahan jagada teiega faktid ja nipid, kuidas jääda rasedaks. Nende oluliste nõuannete abil aitate oma kehal loomulikult rasestuda.

Hormoonide tootmine

Rasedaks jäämine võib olla keeruline, kuna see sõltub nii paljudest teguritest. Hormoonide tootmine on nende tegurite hulgas äärmiselt oluline.

Ploomisitäis rasva päevas

Geraldine Goh, meie ema-, laste- ja sünnitushaigla naistearst, ütleb, et soovitab naistel tarbida ploomisuurust kogust rasva päevas. See on oluline, kuna hormoonidega seotud ühendid on rasvlahustuvad ja aitavad kaasa ovulatsiooni protsessidele. Näiteks aitab ploomisuurune kogus õlide või pähklite tarbimist kaasa rasvade imendumisele kehas.

BPA tuleb vältida

BPA ehk bisfenool A on ohtlik kemikaal, mis võib halvasti mõjutada naise hormoone. Seda ainet leidub sageli plastpakendites ja muudes toodetes. Seega on oluline vältida BPA-ga kokkupuuteid ning säilitada toidud ja joogid plastpurgides, millel on märgistus „BPA-vaba“.

Fertiilsus ja toitumine

Toiduvalik on oluline ka fertiilsuse seisukohast – tuleb tarbida toite, mis aitavad kaasa rasedusele.

Tervislik toitumine on oluline

Kõigepealt on oluline järgida tervislikku toitumist. Tervislik toitumine aitab kaasa rasedatele vajalike toitainete tarbimisele.

Tarvitage valke

Valgurikkad toiduained on muu hulgas porgandid, kartulid, munad, kõrvitsad jne, mis aitavad kaasa raseduse planeerimisele. Valgud tagavad alkoholi, sigarettide, suhkru, liigse kofeiini ja muude rasedusele kahjulike ainete puhastumise kehast ja mõjuvad hinnaalandavalt rasedusele seisukohalt ohtlikele ainetele.

Päevakava koostamine

Igapäevane rutiin võib aidata naistel optimeerida raseduse võimalust. Näiteks soovitab dr Goh magada 7-9 tundi öösel, soovitades naisel magama mind enne südaööd.

Naistearst soovitab

Dr Goh soovitab ka siis, kui naise menstruaaltsükkel on ebaregulaarne, mõõta temperatuuri ja märkida see üles. See aitab naistel aru saada, millal ovulatsioon toimub. Veelgi enam, dr Goh soovitab hoida keha turgutatuna ja tugevana, et valmistuda raseduseks. Teatud toidud ja nende koostisosad aitavad kaasa rasedusele, samas kui mõned vähendavad seda.

Seega, et jääda rasedaks, peate tarbima tervislikke rasvu, vältima BPA-d, säilitama tervisliku toidu tasakaalu ja looma igapäevaks sobiva rutiini. Kui saate liikuda arsti soovitatud rada pidi, on teil suurem võimalus rasestuda ja saada terveks emaks. Õnn kaasa!