Nullkulu

Nullkulu

kuidas poisile silma jääda?

“Kuidas poistele silma jääda?” – Uuenduslikke võtteid

Tahad teada, kuidas poistele silma jääda? Oleme loonud see artikli, et näidata sulle mõningaid uuenduslikke võtteid, kuidas seda teha. Tee vahet oma konkurentide vahel ja võta endale poisi tähelepanu.

Seega, kuidas algatada sellel teel?

Mõelge oma kuvandile. Kõik teavad öeldust, et esmamulje loeb kõige rohkem. Sellepärast on oluline, et esmapilgul sa jätaksid endast kui võimalikult hea mulje. Lihtsaim võimalus on sellega saavutada, on valida kostüüm või riietus, mis sobib sinule. Ära riietu nii, nagu sulle ei meeldiks, sest tähtis on, et sa end hästi tunneksid. Kõik langeb paika, kui sa saad ennast mugavalt tunda.

Tähelepanu juhtimine

Kuidas ennast poiste vahel eristada? Sellega peame tegelema nüüd. Kui sa näed, et poiss, kellele sa meeldid, on rääkimiseks hõivatud, siis paku talle toredat kommentaari või arvamust, millel oleks samas midagi pistmist teemaga, millest nad räägivad. Nii tekib selles vestluses lõhe, kus ta võib lõpuks märkama, et sinu jutt on päris huvitav.

Füüsilised märgid

Silma jäämise võti peitub sageli keskkonnas, kus sa oled. Sa pead näitama, et sa ei sobitu sellesse kategooriasse, kus kõik on tavalised ja igavad. Kui sa suudad ennast eristada, siis sa oled võitnud.

Üheks parimaks variandiks siin on ennast märkama jätta füüsiliste ebatavaliste atribuutidega. Näiteks võid sa kasutada hoopiski teisi näitajaid kui enamik inimesi. Sa pead välja mõtlema, millised atribuudid võiksid sind eristada enamikust inimestest. Olgu selleks siis lõhna suurus, viimistlemata rätikute kandmine või muud erinevad elemendid.

Sinu enesekindlus

Loomulikult on sinu enesekindlus seotud poistele silma jäämisega. Kuidas on sinu kehakeel selles suhtes? Kas sa räägid selge häälega ja seisad püsti? Kui sinu kehakeel on ebaselge või ebakindel, siis muud enesekindluse osad alluvad automaatselt.

Seepärast on oluline varustada ennast keha hoidmise ja jalgade õige positsiooniga. Loe nii mitmeid artikleid, mis räägivad kehakeelest. Õpi nii palju kui võimalik. Pea meeles, et kõige parem on panna kõik enda jaoks kokku, et see oleks terviklik välimus.

Kokkuvõtteks

Lõpetuseks võib öelda, et poistele silma jäämine eeldab palju motivatsiooni ja julgust, kuid see on võimalik. Muidugi on lihtsam jääda endaks, kuid kui sa tahad erineda, siis tuleb ka pingutada.

Ja loomulikult ei pea sa kõige õpetatut täna proovima. Järk-järgult tuleb see igal juhul välja võttes arvesse tõik, et inimesi ei saa muuta. Kui aga see artikkel on aidanud sul oma motivatsiooni kasvatada, siis sa liigud juba õiges suunas!