Nullkulu

Nullkulu

kuidas geellakki eemaldada?

Kuidas geellakki eemaldada: täielik juhend

Geellakki kasutamine on saanud väga populaarseks, kuna see võimaldab küünelakil kesta kauem ning muudab selle säravamaks ja vastupidavamaks. Siiski on geellakki eemaldamine sageli keerulisem, kui küünelaki eemaldamine. Kui te ei eemalda geellakki õigesti, võite kahjustada oma küüsi. Seetõttu on väga oluline teada, kuidas geellakki õigesti eemaldada. Selles artiklis jagame Teiega põhjalikku juhendit, kuidas geellakki eemaldada ilma oma küüsi kahjustamata.

Kuidas geellakki eemaldada

Esimene samm on valida õiged tööriistad. Teil on vaja atsetooni, puuvillapadjakesi, foliot, ja maniküüri abivahendeid. Kui kasutate geellaki eemaldamiseks atsetooni, veenduge, et see oleks vähemalt 95% puhastatud atsetoon.

Ettevalmistus

Enne geellaki eemaldamist peate valmistama oma küüned ette. Lõigake oma küüned lühikeseks ja kasutage viili, et karendada küüneplaadi pealmist kilet. Selle sammu eesmärk on aidata atsetoonil geellakki kiiremini eemaldada.

Leotamine

Järgmine samm on leotada oma küüsi atsetooniga. Selleks võtke puuvillapadjakesed ja kastke need atsetooni sisse. Seejärel asetage iga puuvillapadjake ühe küüne peale ja mähkige folioga ümber, et hoida padjakesi paigal. Lasta padjakestel olla küüntel 15-20 minutit.

Eemaldamine

Pärast 15-20 minutit võtke folio padjakestega maha ja kasutage maniküüri abivahendeid, et eemaldada geellakk küüne plaadilt. Püüdke eemaldada kõik geellaki jäägid, kuid ärge kasutage liigselt jõudu, kuna see võib kahjustada teie küüsi. Kui mõni geellaki jääk on raskesti eemaldatav, leotage küüsi uuesti atsetoonis ja korrake protsessi.

Niisutamine

Kui olete geellaki eemaldamise lõpetanud, on väga oluline oma küüned niisutada. Kuna atsetoon kuivab Teie küüsi, peate oma küüned niisutama kohe pärast geellaki eemaldamist. Kasutage küüneõli, et niisutada ja taastada oma küüsi, ning ärge unustage niisutada ka oma käsi.

Kokkuvõte

Geellakki eemaldamine võib tunduda keeruline, kuid kui järgite neid lihtsaid samme, saate geellakki eemaldada professionaalsel tasemel ilma oma küüsi kahjustamata. Veenduge, et valite õiged tööriistad, valmistage oma küüned korralikult ette, leotage küüsi atsetoonis ja lõpuks niisutage oma küüsi pärast eemaldamist küüneõliga. Kui järgite nendes juhistes antud juhiseid, saate oma geellakki eemaldada ja hoida oma küüned tugevad ja terved.