Nullkulu

Nullkulu

kuidas ise eemaldada ripsmepikendusi?

Kuidas ise eemaldada ripsmepikendusi?

Ripsmepikendused on populaarsed ja kutsuvad esile kauniduse! Kuid nende eemaldamine käib sageli lihtsamalt öeldes kui tehtud. Kui soovid teada saada, kuidas ise ripsmepikendusi eemaldada, siis oleks hea lugeda seda artiklit, sest leiad käepärast juhendi, mis paneb samm-sammult kirjalikult lahti ripsmepikenduste eemaldamise viisid.

Kasutajale lisateave
Enne, kui harjutama hakkad, peaksid teadma, et ripsmepikenduste eemaldamine tuleb teha ettevaatlikult, et vältida endale kahju tekitamist. Kui sul puudub eelnev kogemus ripsme pikenduse eemaldamisega, soovitame oma ripsmeid turvaliselt originaal olekusse lasta tagasi kasvatada või lase juuksuril või spetsialistil ripsmepikendused eemaldada.
Kumminõelad ja tööriistad
Enne protseduuri alustamist on hea sul olemas olla vajalikud tööriistad, näiteks kumminõelad, kurgilõikur ja professionaalne õli. Kumminõeladega saab kergesti kinni võtta ripsmeid ja lahtiseid kinnituspunkte ning tööd on jätkuvalt mugav teha, ilma küüniste või käte vigastusi tekitamata.
Sooja õli kasutamine
Selle protsessi ajal on oluline, et ripsmed ja lahtised kinnitused oleksid põhjalikult aurutatud. Enne töö alustamist on soovitatav niisutada õrnalt vatti väikese koguse soojendatud õliga, näiteks mandli või oliiviõliga ning seejärel asetada seda koorikule, et meigitoodete jäägid pehmeneks ja vältida ripsmekahjustusi. See trikk aitab ka ennetada ripsmekarvade väljalangemist.
Liimitükkide eemaldamine
Kumminõeltega saad kergesti eemaldada liimitükid, asetades nõela kinnituspunkti peale kergelt tõmmates. Pange tähele, et väljatõmbamisel ei tohi nõel ninna torgata. Kõige lihtsam viis ripsmetükkide eemaldamiseks on liigutada kummipaela kindlakstegemise punkti lähedal üles ja alla, et vältida ripsmevärvimist või loomulike ripsmete kokkusurumist.
Lahtiste kinnituspunktide likvideerimine
Lahtised kohad on jätkuvalt kõige keerukamad ja neid on vaja teil lahendada ükshaaval. Selleks lõigake küüned võimalikult lühikeseks ja eraldage kliendi ripsmekaasikud hoolikalt alusest. Kui olete selle lahendanud, tehke sõrmega kerge vajutamine paksu õli sisse ja korrake seda mitu korda, kuni kõik lahtised kinnituspunktid on likvideeritud. Kui on veel lahtisi kinnituspunkte, tee naha kõvendatud alale väike sisselõige ja kasuta õli selle eemaldamiseks.
Looduslike ripsmete hooldamine
Protseduuri lõpus on soovitatav niisutada ripsmeid õliga, näiteks kookosõliga või oliiviõliga, et toita neid sisemiselt ja väliselt. Õlid parandavad ja tugevdavad ripsmeid, mistõttu jäävad nad tervemaks ja ilusamaks pikka aega.

Kokkuvõttes võib öelda, et ripsmepikenduste eemaldamine võib olla kohati keeruline, kuid protseduur on üsna lihtne, kui see viiakse läbi ettevaatlikult. Kasutades eespool mainitud nõuandeid, võid pikendusi ise eemaldades saavutada kindlustunde, et töö saab tehtud ohutult ja tõhusalt. Oluline on meeles pidada, et ripsmeid ei tohi oma kätega laialt tõmmata ega nendega liiga karmilt ringi käia. Kui soovid ise proovida, järgi lihtsalt siin artiklis antud juhiseid.