Nullkulu

Nullkulu

kuidas alla laadida youtubest muusikat?

Kuidas alla laadida Youtubest muusikat

Youtubel on suur kataloog muusikavideotest ning sellest on saanud üks suurimaid muusikaplatforme maailmas. Paljud inimesed leiavad uusi lugusid ja artiste just Youtubest. Aga kuidas saab siis seda lauluteksti või artisti loodud plaati oma telefoni või arvutisse salvestada, et saaks kuulata ka ilma internetiühenduseta? See artikkel annab juhised, kuidas seda teha.

Kasuta alla laadimiseks tasuta programmi
On olemas mitmeid tasuta programme, mida saab kasutada Youtube videote alla laadimiseks. Üks populaarsemaid on Freemake Video Downloader. Selle programmi abil saad allalaadida kuni 4K resolutsiooniga videoid ja saata need erinevatele seadmetele otse. Selleks, et alustada, tuleb programmi esmalt alla laadida siit.

Avasta Youtube’i muusikakaid
Kõigepealt tuleb sul leida video, mille muusikat tahad endale alla laadida. Vali Youtubes meelepärase artisti kaanepilt ning see viib sind tema ametlikule muusikakogumikule. Hartid Youtube’is kuvavad enamasti ka selle artisti kõige kuulatumaid laule. Alusta sealt.

Kopeeri Youtube’i URL
Kui oled võtnud endale meelepärase video, kas alates artisti ametlikust kanalist või mõnest teisest Youtube’is kättesaadavast kohast, tuleb minna üle video lehele, kus on video aadressiriba. Seda saab leida siis, kui vaadata videolehe ülaosas olevaid linke. Kopeeri sellelt ukseaviilt URL.

Ava Freemake’i Video Allalaadimine
Nüüd, kus oled videoga õiges kohas seoses selle linke kopeerimisega, alusta tööd Freemake’iga, et laul enda seadmesse tõmmata.

Lisa URL Freemake’i
Avades programmi, ilmub sageli ekraanile rea väljak, kus öeldakse “Paste Video URL Here.” Kui hoiad Ctrl või Command klahve, saad vajutada ka “V” nuppu ning lisada Youtube URL programmi. Siis tuleb vajutada nuppu “Enter” ja vali seejärel laul, mida tahad alla laadida.

Muuda failide sätteid
Ka Kui oled valinud oma lemmiklooga audioformaadi, tuleb programmil vastata ühele küsimusele: kus sul on aga vaja seda salvestada? Sa saad ise valida koha, kus tahad muusikafaili salvestada. Vali sobiv asukoht, kindlustamaks, et saad selle hiljem lihtsalt üles leida.

Naudi oma allalaetud muusikat
On väga mugav omada oma lemmikkaaslasi salvestatuna telefonis või arvutis. Nüüd, kus oled muusikavideo allalaadinud, saad seda kuulata igal ajal ja igal pool. Järgi kõiki ülaltoodud samme ning saad nautida enda lemmikmuusikat igal ajal!

Kokkuvõte
Youtube’i muusikavideote laadimine on väga lihtne, kui jälgida allpool antud juhiseid. Freemake Video Downloader on kõige parem programm muusikafailide alla laadimiseks, sest saab valida vahelehed, millest muusikat laadida ning seada ka eelistatava formaadi (mp4, mp3) enne allalaadimist. Nii et tee endale endiselt kättesaadavaks terve suure muusikakataloogi ja oled valmis pika autosõidu või lennureisi jaoks, ilma et peaksid muretsema puuduliku Wi-Fi võrgu pärast.