Nullkulu

Nullkulu

kui vanalt saab ühineda politseiga?

Kui Vanalt Saab Ühineda Politseiga: Kas Politseiametis on Vanuseliikumised?

Politseiametis töötamine on üks kõige austusväärsemaid ametikohti üldse ning see on paljude noorte unistus. Kuid paljud inimesed ei tea täpselt, millal nad võivad politseiga liituda. Kas see on võimalik ainult siis, kui oled noor ja energiline, või on võimalus liituda ka küpses eas? Tegelikult on politseiga liitumiseks olemas kindlad vanusenõuded. Selles artiklis saate teada, millal võib politseiametiga ametlikult ühineda.

Kõigepealt tuleb märkida, et politseinikuks sobivaid inimesi on igas vanuses. Ometi on ametikohtadel erinevad nõuded. Esmalt vaatame politsei baasametnikkonna vanusenõudeid. Politsei baasametnikuks saamiseks peab sul olema vähemalt 18-aastane. Kuid lihtsalt 18-aastaselt politseiga ametnikuna liitumiseks ei piisa. Oluline on ka see, et sa vastaksid kõigile ametiga seotud nõuetele, mis hõlmavad kehalist sobivustesti, psühholoogilist testi ja usaldusväärsuskontrolli.

Kui olete edukalt läbinud testid ja olete valitud politsei baasametnikkonnana töötamiseks, siis võite pidada ennast õnnelikuks. Teie karjääri algus võib olla politseipatrullis või kriminaalpolitseis, kus olete valmis pakkuma turvalisust kogukonnale.

Kuid mis saab vanematest inimestest, kes soovivad liituda politseiga? Kas nende karjäär politseiametnikuna on lõpule jõudnud? Vastus on eitav. Politseiga on võimalik ühineda ka peale 30-aastaseks saamist. Siiski on nõuded erinevad. Kui otsustate saada politsei inspektoriks või politseileitnandiks, peab olema teie vanus vähemalt 21 aastat. Kuid nende positsioonide jaoks ei piisa ainult vanusest. Kogemused on samuti väga olulised. Teie kogemused peaksid sisaldama vähemalt kaheaastast patsienditeenindamiskogemust. Samuti peaks teie kriminaal- või tsiviilkogemus olema vähemalt kolm aastat.

Kokkuvõtteks tõestab see artikkel, et politseiga ühinemine pole ainult noorte asi. Ühinemiseks on erinevad vanusenõuded ja see sõltub sellest, kus sa soovid töötada politseiametnikuna. Samuti on oluline mõista, et sul peab olema piisavalt kogemusi ja võimeid, et vastata ametiga seotud nõuetele. Kui soovite liituda politseiga, siis alustage varakult ettevalmistusi ja olge oma karjääri üle uhked.