Nullkulu

Nullkulu

kui vana on ott sepp?

Kui Vana On Ott Sepp?

Ott Sepp on tuntud nii Eesti teatrimaailmas kui ka laiemalt populaarse Eesti televisiooni saatejuht. Ta on olnud esineja, näitleja, lavastaja ja kirjanik. Kuid kui vana on Ott Sepp tegelikult?

Elukäik

Ott Sepp sündis 17. mail 1976 Tallinnas. Ta õppis Tallinna 21. Keskkoolis ning hiljem Eesti Muusikaakadeemia lavakunstikoolis. Ta on mänginud mitmetes teatrites, nende hulgas Vanalinnastuudios, Eesti Draamateatris ja Noorsooteatris.

Ta on olnud ka tele-esineja alates 1997. aastast, alustades tele- ja raadiosaatejuhi tööd Eesti Raadios. Ta juhtis 2002. aastal populaarset tele-show’d “Kättemaksukontor” ja 2003. aastal “Su nägu kõlab tuttavalt”. Ta on olnud ka žürii liige populaarses lauluvõistluses “Eesti otsib superstaari”.

Karjääri tipp

Ott Sepp on tuntud oma mitmekülgse oskusteabe tõttu. Ta on töötanud nii näitlejana, teatrilavastuste juhina kui ka tele-esinejana. Ta on kirjutanud ka kahte menukat lasteraamatut. Need on “Kogujad” (2007) ja “Lendasime koos õhupalliga” (2010).

Üks tema karjääri tipphetki oli 2018. aastal, kui ta mängis peaosatäitjat lavastuses “Inimesed, kohad ja asjad” Von Krahli Teatris. Lavastus pälvis palju kiitust ja oli rohkem kui 70 korda välja müüdud.

Kui Vana On Ott Sepp?

Ott Sepp sündis 1976. aastal, seega on ta praegu (2021. aastal) 45-aastane. Ta on aktiivselt tegutsenud teatri- ja meelelahutusvaldkonnas juba üle 20 aasta.

Ott Seppi karjäär jätkub endiselt. Ta on jätkuvalt populaarne tele- ja telesaatejuht, näitleja ning lavastaja Eesti teatris. Oma andeid ja oskusi näitab ta ka lasteraamatute autorina.

Kokkuvõte

Ott Sepp on Eesti teatrimaailmas üks kõige tuntumaid ja armastatumaid esinejaid. Ta on loonud mitmeid populaarseid teatrietendusi ja osalenud paljude kuulsate eesti filmide tegemises. Ta on ka televaatajate seas armastatud saatejuht. Tema mitmekesine karjäär on üksikasjalikult dokumenteeritud ning tema tuntus pole kuhugi kadumas. Kuid kui vana ta ikkagi on? Praegu on ta 45-aastane, kuid ta jätkab ilmselt veel mitu aastat oma andekuse näitamist.