Nullkulu

Nullkulu

kui vana on kelly sildaru?

Kui vana on Kelly Sildaru?

Kelly Sildaru on tuntud Eesti freestyle-suusataja, kes tõusis kuulsusele juba noorelt, võites X-Mängudel kuldmedali. Paljud inimesed on huvitatud tema vanusest ja taustast, kuid kui vana on Kelly Sildaru ja mida peaksime tema kohta teadma? Läheme sügavamale ja uurime teda lähemalt!

Kelly Sildaru sündis 17. veebruaril 2002. aastal Tallinnas Eesti peres. Ta on kasvanud üles koos oma vanemate ja vendadega, kes ka on edukad freestyle-suusatajad. Kelly Sildaru alustas suusatamisega juba väga noorelt, kui käis koos oma perega talvel mägedes suusatamas. Kuid juba väga noorelt ilmnes Kelly talent ja armastus freestyle-suusatamise vastu.

Kelly Sildaru on praegu 19-aastane. Ta on üks nooremaid freestyle-suusatajaid, kes on võitnud X-Mängudel kuldmedali. Kelly on võitnud palju erinevaid suusavõistlusi üle maailma, näidates oma oskusi ja talenti ning tõestades, et vanus ei ole oluline takistus edu saavutamisel.

Kelly Sildaru on tõusnud suureks eeskujuks paljudele noortele tüdrukutele üle maailma. Ta näitab, et kõik unistused on võimalikud ning olenemata vanusest, soo või taustast, on võimalik saavutada suurt edu.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Kelly Sildaru on üks Eesti suurimaid talente freestyle-suusatamise alal. Kuigi ta on noor, on ta juba saavutanud suurt edu ja tõestanud, et vanus ei ole takistus unistuste saavutamisel. Loodame näha, kuidas Kelly jätkab oma karjääri jätkuvat edu saavutades ning inspireerib samal ajal ka teisi noori nii Eestis kui ka üle maailma!