Nullkulu

Nullkulu

kui vana on karl erik taukar?

Kui vana on Karl Erik Taukar

Karl Erik Taukar on Eesti laulja ja muusik, kellel on palju fänne nii Eestis kui ka välismaal. Ta on tuntud oma üleannetu isiksuse, andekate laulude ja kuumade telesaadete poolest. Paljud fännid on aga mures selle pärast, kui vana on Karl Erik Taukar. Selles artiklis saate teada kõike, mida peate selle Eesti muusiku kohta teadma.

Taukar on sündinud jaanuaril 1989. See tähendab, et tänuga (täpselt pärast selle artikli kirjutamist) saab ta 33-aastaseks. Ta kasvas üles Elvas, kus tal oli õnn õppida muusikat väga noores eas. Taukar alustas lauluõpinguid juba 7-aastaselt ja õppis ka kitarrimängu. Ta on maininud mitmes intervjuus, et tema elu suurimaks inspiratsiooniallikaks on olnud vanemad, kes annavad talle alati toetust ja julgustust.

Taukari muusikukarjäär sai alguse 2012. aastal, kui ta osales Eesti otsib superstaari saates. Kuigi kohati oli raske ja ta teenis saates edasi minnes ka palju kriitikat, märkasid paljud inimesed tema andekust. Lõigates väärikalt läbi õppetundidest, mis saade talle elus andis, lõi Taukar oma bändi ning on sellest ajast saadik teinud koostööd paljude teiste Eesti muusikutega.

Karl Erik Taukar on tuntud oma kaasahaaravate laulude poolest, mis on paljude Eesti inimeste südamed vallutanud. Näiteks “Seitsme tuule poole” ja “Räägitakse”. Ta on ka teinud tihedalt koostööd teiste muusikutega, sealhulgas Trafficu ja Liis Lemsaluga. Oma muusikukarjääri jooksul on Taukar välja andnud ka mitmeid albumeid, näiteks “Vääramatu jõud” ja “Sääl on me kodu”.

Mis teeb Karl Erik Taukarist veelgi erilisema, on tema mitmekesine osalus Eesti meelelahutuses. Ta on olnud kohalike teletähtedest koosneva tantsusaate “Eesti tantsib” võõrustaja, millest on saanud Eestis üks armastatumaid telesaateid. Taukar on ka teinud koostööd Eesti Disney’ga, lauldes lugusid Eesti dublaažile “Frozen 2”.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Karl Erik Taukar on andekas ja kirglik muusik, kes on paljude inimeste südamed vallutanud Eestis ja kaugemal. Tema laulud on kaasahaaravad, tema isiksus üleannetu ning tema osalus Eesti meelelahutuses mitmekesine. Kui küsida, kui vana on Karl Erik Taukar, siis saab öelda, et ta on just saamas täna 33-aastaseks. Tema anded ei vanane kunagi ja ta jätkab oma annete kasutamist, et rõõmustada fänne üle kogu maailma.

Veel informatsiooni: https://www.telegram.ee/likool/karl-erik-taukar-kaotas-releemeele-tantsuturnee-ohu-peale-kaalule-28-kilogrammi