Nullkulu

Nullkulu

kui pikk on ott tänak?

Kui pikk on Ott Tänak?

Ott Tänak on tuntuim Eesti rallisõitja ja tema nimi on alati seotud kiiruse ja osavusega. Kui räägime tema pikkusest, siis sellele küsimusele vastamine ei ole nii lihtne, kui võib arvata.

Ott Tänak on sündinud oktoobril 1987. aastal Kärla vallas Saaremaal. Talle meeldib ise rääkida, et ta on Saaremaa poiss ja et tal on suurepärane meeskond, kes teda toetab kõiges.

Kui räägime tema pikkusest, siis selle kohta ei ole palju teavet. Meedia avaldatud andmete kohaselt on Ott Tänak 181 cm pikk. Sellest hoolimata, pole ametlikku tõendit, et see teave on õige.

Et kinnitada Ott Tänaku täpset pikkust, peame vaatama tema kaalutlust. Nagu me kõik teame, on ralli üks kõige raskemaid spordialasid, kus autojuhi kehakaal mängib väga olulist rolli. Seetõttu võime eeldada, et Ott Tänak peab olema piisavalt tugev ja kaaluma vähemalt 75 kg, kui mitte rohkem.

Kui otsime internetist, leidsime järgmise teabe, mis võib meie teadmisi täiendada. 2018. aastal osales Ott Tänak intervjuus, kus ta rääkis oma igapäevasest elust ja toitumisest. Selles intervjuus mainiti ka tema kaalu, mis oli umbes 74 kg. Kõik need andmed näitavad meile, et tema pikkus võiks olla tõepoolest 181 cm.

Kokkuvõtteks võime öelda, et selle küsimuse täpsele vastusele ei ole käepärast vahendit. Kuigi meil on olemas andmed, mis näitavad Tänaku pikkust, ei ole need ametlikult kinnitatud. Kuid meie eelduste ja saadaolevate teadmiste põhjal võime öelda, et Ott Tänak on umbes 181 cm pikk.