Nullkulu

Nullkulu

kui palju maksab corgi kutsikas?

Kui palju maksab corgi kutsikas?

Corgid on armsad, energilised ja intelligentseid väikseid koeri. Kui olete otsustanud, et soovite omada corgit, peate mõistma, et algsed kulud, sealhulgas koera hind, võivad olla kõrgemad kui mõne teise koeratõu puhul. Selles artiklis uurime põhjalikult corgi kutsika ostmisega kaasnevaid kulusid ja mida peaksite teadma enne otsuse tegemist.

Corgi kutsika hind

Corgi kutsika hind võib erineda, sõltuvalt sellest, kust te neid ostate. Kui ostsite corgi kutsika registreeritud kasvatajalt, võite maksta kutsika eest vahemikus 1500 kuni 3000 eurot. Kui ostsite corgi aga varjupaigast, siis võite saada kutsika märkimisväärselt madalama hinnaga, tihti alla 500 euro.

Täiendavad kulud

Koerte omamine toob endaga kaasa palju täiendavaid kulusid, mida tuleb kogu tema elu jooksul kanda. Mõned neist kuludest sisaldavad:

Kutsikakoolitus. Kutsika sotsialiseerimine ja haridus on vajalikud, et tagada tema käitumine. Koolituskulud võivad ulatuda sadadesse eurodesse.

Veterinaararve. Kui olete koera omanik, peate külastama oma koera veterinaari regulaarselt tervisekontrolli eesmärgil, mis võib lõppeda kliinikutelõivuga ja vaktsineerimiskuludega.

Koerte varustuse ostmine. Koertele vajalike tarvikute hulka kuuluvad näiteks mänguasjad ja koera pesakond, mis võivad maksta sadu eurosid.

Koerte toitmine. Kõik koerad vajavad korralikku toitumist, samuti maiuspalasid, mis võivad kokku moodustada märkimisväärse osa teie kulusid.

Reisimise kulud. Kui soovite oma lemmikloomaga reisida, võivad tekkida täiendavad kulud nagu lennupiletid, hotellitoad ja lemmikloomade piirangutega seotud tasud.

Koerte kindlustus. Paljud koeraomanikud hankivad oma lemmikutele kindlustuse, et tagada nende tervis ja meelerahu, mis võib maksta sadu eurosid aastas.

Järeldus

Kokkuvõttes peate arvestama, et corgi kutsika hind ei piirdu ainult esmase hinnaga. Kui olete otsustanud, et soovite omada corgit, peate valmis olema kõigi nende täiendavate kuludega, mis tekkivad kogu tema elu jooksul ja võivad kokku moodustada märkimisväärse summa. Kui olete valmis selleks kõigeks, on corgi kindlasti suurepärane kaaslane ja hea lemmikloom, keda saate enda juures alati hoida ja armastada täisväärtusliku pereliikmena.