Nullkulu

Nullkulu

kes on nublu?

Kes on Nublu: Eesti uus tõusev täht muusikamaailmas

Nublu on Eesti muusikamaailma uus tõusev täht. Tema muusikaline stiil on kaasaegne ning kirjeldamatult unikaalne. Kuid kes on Nublu ning miks tema muusika on nii populaarne?

Nublu pärisnimi on Andres Andrekson. Ta sündis 19. veebruaril 2000 Viljandis. Kuigi ta on noor, on ta juba palju saavutanud ning kogub üha rohkem austajaid nii Eestis kui ka välismaal.

Nublu oli lapsepõlves suur muusikasõber ning ta kuulas palju muusikat. Ta kuulas väga palju hip-hopi, mis inspireeris teda ka ise muusikat proovima. Algselt ei osanud Nublu endale ettegi kujutada, et ta hakkab muusikat produtseerima, kuid lõpuks sai ta sellest oma suureks kireks.

Nublu alustas oma karjääri 2018. aastal. Selleks ajaks oli ta juba palju muusikat produtseerinud, kuid ta otsustas hakata seda ka avalikult esitama. Tema esimene singel “Eesti muld ja Eesti süda” oli väga edukas ning saavutas koheselt suurt populaarsust.

Seejärel avaldas Nublu oma teise albumi, mis kandis nime “Põhjanaela” ning see oli veelgi edukam kui tema esimene album. Tema minimalistlik stiil ning unikaalne muusika köidavad kuulajaid üle maailma.

Nublu ei loo muusikat ainult enda jaoks – ta tahab oma muusikaga ka midagi väljendada. Ta ütleb, et tema muusikas on tunda tema enda emotsioone ja kogemusi ning ta ei karda neid väljendada. Tema sõnul on muusika kõige võimsam keel ning ta tahab selle kaudu edasi anda oma sõnumeid ja tundeid.

Nublu muusika on kahtlemata väga unikaalne ning seda on raske kuskile kindlasse žanrisse liigitada. Ta ise ütleb, et tema muusika on „lihtsalt Nublu“. Ta armastab eksperimenteerida ning proovida midagi uut ning see on miski, mis on tema muusikaga alati kaasas.

Nublu on kindlasti üks kõige andekamaid muusikuid, kes Eestis viimaste aastate jooksul tõusnud on. Ta on inspireeriv mitte ainult oma muusikaga, vaid ka oma unikaalse stiili ja isiksusega. Nii siin Eestis kui ka välismaal on tema fännibaas pidevalt kasvanud ning tema muusikat kuulates on lihtne mõista, miks tema edusammud on olnud nii suured.

Kokkuvõttes võib öelda, et Nublu on kahtlemata üks kõige andekamaid muusikuid Eestis ning tema muusika on midagi väga erilist. Tema minimalistlik stiil ja unikaalsus köidavad inimeste tähelepanu kogu maailmas. Kui soovite midagi uut ja erilist kuulata, siis soovitame kindlasti minna ja avastada Nublu muusikat!