Nullkulu

Nullkulu

kes on nublu räppar?

Kes on Nublu räppar?

Eesti muusikamaastiku uusim täht on Nublu, keda kutsutakse sageli ka Eesti hiphopi kuningaks. Kes on Nublu ja kuidas ta on nii populaarseks saanud? Selles artiklis uurime Nublu muusikalist karjääri ja isiklikku elu.

Nublu pärisnimi on Andres Valdre, ning ta on sündinud ja kasvanud Tartus. Nublu sõnul on ta juba varases lapsepõlves tundnud huvi muusika vastu ning hakanud helicreations tarkvara abil oma muusikat looma.

Nublu esimene singel “Öölaps” avaldati 2017. aasta lõpus ning see sai kiiresti väga populaarseks. Nublu unikaalsed sõnad, muusikastiil ja erakordne eestikeelne kõneviis meelitasid kuulajaid ja tõid talle suurt tunnustust.

Tema järgmine singel “Mina ka” muutis Nublu tõeliseks superstaariks. See on loo, mida iga eestlane tunneb ja armastab. “Mina ka” on väga tuntud laul, mille sõnad kõnetavad paljusid eesti inimesi. Selle looga jõudis Nublu paljude raadiojaamade edetabelitesse ning ta tõusis räpimaailma tõeliseks tähikujuks.

Sellele järgnes rapperi album “Põhjanael” 2018. aasta suvel. Albumist sai kohe müügiedu ning ta tõusis räpimaailmas tõeliseks legendiks. Album sisaldab 11 originaalloomingut, mis on kirjutatud ja esitatud Nublu poolt. Albumi hulka kuuluvad ka laulud “Muu autojuht” ja “TMT”. Need laulud räägivad Nublu muusikalise karjääri algusest ja tõestavad, et ta on midagi enamat kui lihtsalt “üks räppar”.

Nublu lood on kantud emotsioonidest, mida ta tunneb oma elus. Nublu sõnul on tema laulud kogemused, mis on saadetud tema alateadvuse kaudu kuulajale. Ta on öelnud, et ta ei proovi laule kokku seada, vaid ta teeb seda tunnetega.

Nublu on väga sotsiaalne ja tal on suur sõprade ringkond. Tema lähedaste sõnul on ta kõige rohkem silma paistnud oma iseloomutüübi poolest – ta on väga särav ja karismaatiline, kuid samal ajal tagasihoidlik ja alandlik. Nublu on öelnud intervjuusid, et tema eesmärk on inspireerida oma muusikaga publikut tundma seda, mida ta tunneb ja nägema seda, mida ta näeb.

Nublu on võitnud Eesti inimeste südamed, ja teda toetab suur fännibaas. Tema laulud on tõlkinud paljude inimeste elu, kes tunnevad ennast tema sõnades ära. Nublu on tõeline muusikatalent, kes on jõudnud rahvusvahelise tuntuseni, ja kes on leidnud unikaalse viisi siduda Eestlasi oma muusikaga.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Nublu on tõeliselt andekas muusik ning tema laulud kõnelevad paljude inimeste elu peegeldades tema tundmusi läbi oma muusika. Nublu on võitnud Eestlased oma särava isiksuse ja ainulaadse muusikaga ning teda peetakse üheks räpimaailma kõige lootustandvamaks täheks.