Nullkulu

Nullkulu

kes nublu on?

Kes Nublu On: Kõik, Mida Peate Teadma

Kui olete muusikamaailmas veidi aega veetnud, ei saa te üldse mööda minna Nublu nimelisest räpparist. Nublu on Eesti muusikasõprade jaoks väljakujunenud staar, kelle vapper lüürika ja ambitsioonikad meloodiad on võitnud paljude inimeste südamed. Kuid kes täpselt on nublu? Miks on tema muusika nii populaarne? Selles artiklis uurime seda kõike lähemalt.

Alustame algusest

Nublu pärisnimi on Andres Andrekson ja ta sündis Tallinnas 25. juunil 1996. Ta kasvas üles Pärnus ja hakkas muusikaga tõsisemalt tegelema 2011. aastal. Nublu oli siis veel ainult amatöör ja teda tunti rohkem kui SoundCloudi lauljat.

Tõeline läbimurre toimus aga siis, kui Nublu tegi koostööd teiste SoundCloudi kasutajatega, näiteks Gameboy Tetrise ja Mööbliga. Nii said nad oma muusikat rohkemate kuulajateni ja kasvasid üha enam populaarsust.

Tema debüütsingel “Mina ka” ilmus 2018. aasta alguses ja see oli kohe massiliselt edukas. Selles muusikapalas leiate Nublu tunnustatud madalusega rap-stiili ja haavatava tekstitöötlus.

Nublu stiil

Nublu muusikat iseloomustab tugev lüürika kaasnevarjutatud meloodiatega. Paljud tema laulud käsitlevad keerulisi ja tundlikke teemasid, näiteks armastust, eluala raskusi ja lahusolekut. Seetõttu võib öelda, et tema muusika on tõeline peegeldus ühiskonna seisust ja probleemidest.

Nublu lood on ka sageli kirjutatud tema enda elukogemustest ja mälestustest ning see on aidanud tal luua olulist ühendust publikuga. Ta on sageli tunnistanud, et kõige parem looming tuleb mõtetest ja kogemustest, mis teda mõjutavad ja inspireerivad.

Nublu karjäär

Nublu karjäär pole praeguseks veel väga pikk, kuid seda on iseloomustanud palju saavutusi. Lisaks mitmele hittsinglile on tal ka mitu albumit, näiteks “Päevad, mis ajasid segadusse” ja “Nublu 2”. Tema muusikat on kuulanud miljonid inimesed üle kogu maailma.

Nublu on teinud ka koostööd mitmete teiste Eesti muusikute ja artistidega, sealhulgas Anna Kaneelina, Gameboy Tetrise ja Reketiga. See on aidanud tal oma fännibaasi laiendada ja tõsta publiku teadlikkust oma loomingust veelgi.

Kokkuvõte

Kõikide nende tõsiste teemade juures on Nublu muusikal selgelt külgetõmbav ja ligitõmbav. Ta on andekas sõnade ja helide looja, paaritades tugevat ja väljendusrikast lüürikat kõlapildiga, mis liigutab inimesi sügavalt.

Lõppude lõpuks võib öelda, et Nublu on muusikuna end tõestanud ja tõestab end aga edasi. Tema tegevusvaldkonnas on palju kohalikku ja rahvusvahelist tähelepanu ning ta on kindlasti üks Eesti kõige paljutõotavamaid räppareid.

Kui olete seni veel Nublu muusikaga tutvunud, on aeg seda teha. Ta on artist, kes on oma väga erineva helikeele poolest tõeliselt ainulaadne ja tõeline Eesti muusika pärl, mida peab igaüks kuulama.