Nullkulu

Nullkulu

mis raha egiptusesse kaasa võtta?

Mis raha Egiptusesse kaasa võtta

Egiptus on paljude turistide jaoks üks populaarsemaid puhkusekohti maailmas. Selle põhjuseks on ilusad rannad, tohutud ajaloolised paigad ja suurepärane kultuur. Kui olete otsustanud Egiptusesse minna, on oluline teada, millist raha kaasa võtta. Selles artiklis tutvustame, mida kaasa võtta ja kuidas Egiptuses maksta.

Esimene valik: Egiptuse nael

Egiptuse ametlik valuuta on Egiptuse nael (EGP), mida saab vahetada peaaegu kõikides Egiptuse pangakontorites, turismibüroodes ja lennujaamades. Üks nael jaguneb sajaliseks. Kui plaanite Egiptusesse reisida, soovitame teil kaasa võtta Egiptuse naeli.

Sealhulgas Egiptuse nael reisikindlustuse jaoks

Enne mis tahes reisi broneerimist on soovitatav kaaluda reisikindlustuse ostmist. Raha kaotamine välismaalased võivad olla häiriv probleem, kuid kui olete kindlustatud, saate oma puhkuse nautida ilma väliste probleemideta. Reisikindlustus võib maksta Egiptuse naeltes ja on alati hea mõte kontrollida enne kohalejõudmist, kui palju seda nõutakse.

Egiptuse pangakaardid

Egiptuses on mitu pangandusettevõtet, millel on otsepangandusühendus maailma suurtest rahvusvahelistest panganduskaartidest, sealhulgas Visa, MasterCard ja American Express. Kui reisite välisriiki, on oluline teada, millised panganduskaardid töötavad Egiptuses.

Krediitkaart võib olla kasulik, kui teil tekib vajadus suurema summa eest maksta, näiteks auto rendi või hotelliarve eest. Kuid see võib olla ka ohtlik, kui teie kaarditeave satub valedesse kätesse. Sularaha on alati turvalisem ja kindlam.

Egiptuse turud ja kaupmehed

Egiptuse turud on sageli valjuhäälne ja kaootiline, kuid kaupmehed on seal üldiselt sõbralikud. Nad võivad sageli pakkuda paremat hinda, kui teete sularaha ostu. Kuid tingimused ja hinnad tuleb enne raha andmist selgeks teha, et vältida ebameeldivusi.

Tänupalgid Egiptuses

Kahjuks on Egiptuses tänupalke haruldased ja kui need on olemas, on neil sageli piiratud väärtus. Tasub meeles pidada, et sularaha võib olla tänupalgast usaldusväärsem, sest tead, mis raha saate.

Järeldus

Loomulikult on Egiptuses turistina erinevaid naeluvõimalusi. Aga parim viis, kuidas hoida end turvalisena ja raha kahjumist hoiduda, on sularahas raha kaasas kanda. Veenduge siiski enne reisile minekut, millised kulud tuleb katta kaardiga või säästudega. Muidugi on alati mõistlik kaaluda, kui palju raha kulutada, kuid sularaha ja turvalisuse hoidmine on alati parim valik.

Pidage meeles, et Egiptusesse reisimine võib olla lõbus ja nauditav kogemus, kuid raha kaotamine võib tervisele ohtlik olla. Enne Egiptusesse minekut uurige välja, millised on teie parimad võimalused, et oleksite turvalised ja kindlad, et olete võimalikult hästi ette valmistatud. Egiptusesse reisimine pole kunagi olnud nii nauditav.