Nullkulu

Nullkulu

mis meestele meeldib?

Mis meestele meeldib

Kui sa oled naine ja soovid teada, mida mehed armastavad, siis astud õigesse kohta. Mehed on loodud erinevad ja seetõttu on nende eelistused ka erinevad, kuid siin on mõned asjad, mis üldiselt meestele meeldivad.

Enesekindlad naised
Mehed armastavad naisi, kes on iseendaga rahul ja kes on enesekindlad. Mehed tahavad partnerit, kes suudab end kaitsta ja kes ei karda välja öelda oma arvamust. Seega, kui sa oled enesekindel naine, siis meeste jaoks oled sa juba väga ihaldusväärne.

Naiselik naine
Naised, kes hoiavad ennast naiselikuna, on meeste silmis kõrgelt hinnatud. Mehed armastavad naisi, kes kõnnivad elegantselt, kandes kauneid ja seksikaid riideid. Kui sa oled naiselik, siis meeste jaoks oled sa juba suurepärane valik.

Tark naine
Mehed ei otsi ainult füüsiliselt ilusat naist, vaid ka intellektuaalset naist. Meeste jaoks on tarkus võluv. Kui sa oled intelligentne, siis loe ja täiusta end igal võimalikul viisil. Meeste jaoks oled sa juba palju vastupandamatu.

Seikluslik hing
Mehed armastavad naisi, kes on seikluslikud ja kes armastavad proovida uusi asju. Mehed tahavad partnerit, kes on aktiivne ja kellel on kirg elus. Seega, kui sa armastad reisida ja proovida uusi tegevusi, siis meeste jaoks oled sa juba suurepärane valik.

Hoolitsetud välimus
Mehed armastavad naisi, kes hoolitsevad oma välimuse eest. Kui sa teed endale juuksed ja meigi ning kannad ilusaid riideid, siis oled sa juba meeste jaoks atraktiivne. Samuti on oluline hoolitseda oma keha ja tervise eest – mehed hindavad naisi, kes hoiavad end heas füüsilises vormis.

Hea huumorimeel
Mehed armastavad naisi, kes on lõbusad ja kellel on hea huumorimeel. Kui sul on võime naerda ja kellelegi naeratada, siis oled sa meeste jaoks juba võitnud. Mehed armastavad naisi, kellel on positiivne energia ja kes suudavad ära võluda oma sarmiga.

Partneri toetus
Mehed hindavad naisi, kes toetavad neid nende soovides ja unistustes. Kui sa oled partnerile lojaalne ja saadad talle positiivset energiat, siis mehed hindavad seda kõrgelt.

Kokkuvõte
Kokkuvõttes on meeste jaoks kõige olulisem, et naised oleksid enesekindlad, naiselikud, targad, seikluslikud, hoolitsetud, naljakad ja toetavad. Kui sinu unistuseks on meelitada endale sobiv mees, siis kindlasti tasub sul neid nõuandeid arvestada. Ole sina ise ja sa saavutad, mida soovid.