Nullkulu

Nullkulu

kuidas öelda poisile et ta meeldib mulle?

Kuidas öelda poisile, et ta meeldib mulle

Kas oled armunud poisitesse, aga ei tea, kuidas seda neile öelda? Kui nii, siis sa pole üksi. Paljud inimesed tunnevad seda sama tunnet, kuid kardavad, et poiss võib neist valesti aru saada või nad võivad eitavalt vastata. Siiski on olemas viise, kuidas oma tundeid väljendada ja poisile öelda, et ta sulle meeldib. Siin on mõned viisid, mis võivad aidata sind selles.

Ole sina ise

Selleks, et poi­sile öelda, et sulle meeldib ta, pead olema sina ise. Ära muuda end kellegiks, keda sa pole. Näita oma tõelist mina ja kui poiss seda märkab, võib ta äkki olla huvitatud sinuga koos aja veetmisest.

Tutvuge üksteisega

Kui sulle meeldib poisile, siis võib-olla peaksite veetma rohkem aega koos temaga. Kui veedate rohkem aega koos, siis hakkab poiss teid paremini tundma. Võimalusel proovige temaga koos midagi huvitavat teha, mis teid mõlemat köidaks.

Ole sõbralik

Kui sa tahad öelda poisile, et ta sulle meeldib, siis ole sõbralik. Näita talle oma heasoovlikkust ja huumorit. See toimib suurepärase jäämurdjana ja võib aidata ta vabastada, et ta tunduks lõdvestununa.

Ole aus

Kui sa tahad poisile oma tundeid avaldada, siis ole aus. Tõene väljendus võib tuua kaasa häid tagajärgi, kuid valed sõnad võivad tekitada ebakindlust ja sellest tulenevalt tulemus ole väiksem kui oodatud. Kui sa oled poisi lähedane sõber, siis on see suurepärane aeg, et temaga sellest rääkida.

Ole valmis vastu võtma vastus, mis ei pruugi olla positiivne

Kui sa tahad poisile öelda, et ta sulle meeldib, siis ole endaga aus – ta ei pruugi sulle sama tundeid vastu tagasi anda. Kui see juhtub, siis ära lase end heidutada. Selle asemel, et endal halvasti mõelda, tuleta meelde, et sa ütlesid välja, mida tahtsid. Usalda, et parem variant on veel tulemas.

Ära ole hirmul

Kui sa kardad, et poisile oma tundeid avaldada, siis meenuta endale, et hirmul on pikad varjud. Sa ei tohiks endast keelduda ja vältida seda, mida sa tahad, sest äkki tundub see teisele imelik. Loomulik veenev suhtlemine tuleb siis, kui minna teisele lähemale.

Suhtlemine on võtmesõna

Kui sa tahad poisile öelda, et ta sulle meeldib, siis peate temaga suhtlema. Ärge hoidke oma tundeid end tesises ja öelge need välja. Kuid pidage meeles, et selleks, et teda õigesti mõista ja et ka tema suudaks teid mõista, tuleb olla ühemõtteline.

Kui vajate abi, võite paluda lähedalt sõbralt abi

Kui sul on keeruline oma tundeid poisile öelda, võite proovida paluda abi mõnelt lähemalt sõbralt. See võib olla hea idee, kui olete oma tundeid puudutanud, kuid pole kindel, kuidas ja millal seda teha.

Lõpuks, kui oled valmis oma tundeid poisile väljendama, pole see sugugi nii keeruline, kui sa alguses arvad. Järgi neid nõuandeid, ole sina ise ja ole valmis saama erinevateks vastusteks. Siis oled siis paremas positsioonis, et jätkata ükskõik, mis tuleb oma eluteel. Edu sinule!